E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Поточні новини

Черкащина: відділенням НСПП проведено робочу нараду в Департаменті соціального захисту населення Черкаської обласної державної адміністрації

    12 листопада 2019 року, в приміщенні Департаменту соціального захисту населення Черкаської обласної державної адміністрації (Департамент), головний спеціаліст відділення НСПП в Черкаській області (Відділення) Л. Єжель провела робочу нараду з заступником директора Департаменту О. Шимчуком та працівниками Департаменту, а також з представниками Черкаської обласної профспілки працівників соціальної сфери України (Профспілка).

Ускладнення стану соціально-трудових відносин призвело до виникнення КТС(К) на ДП "Чернігівторф"

    Державне підприємство "Чернігівторф" з 04.06.2019 року перебувало на обліку відділення НСПП в Чернігівській області (Відділення) у системі запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) КТС(К)).
    Ускладнення стану соціально-трудових відносин (СТВ) на підприємстві зумовлено низкою причин, зокрема складним фінансово-економічним станом підприємства, припиненням виробничої діяльності його структурних підрозділів, сезонним характером роботи, зменшенням кількості замовників на продукцію.
  Основними чинниками, які вплинули на підвищення рівня соціального напруження у трудовому колективі є заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам, порушення термінів виплати поточної заробітної плати, низький рівень оплати праці.
    Виконуючи свої повноваження, Відділення проводило узгоджувальні зустрічі як зі сторонами СТВ, так і зацікавленими сторонами соціального діалогу. У зв'язку з нестабільною ситуацією на підприємстві, сторонам СТВ надавались відповіді на запити та роз'яснення щодо вирішення розбіжностей відповідно до вимог чинного законодавства.
  Про конфліктну ситуацію та здійснені заходи представники Відділення та керівник підприємства неодноразово доповідали на засіданнях обласної тимчасової та Новозаводської районної у місті Чернігові комісій з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та на засіданнях регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами державної виконавчої служби рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов'язаних з трудовими правовідносинами.
  Незважаючи на проведені заходи, ситуація в трудовому колективі майже не змінилась, заборгованість із виплати заробітної плати у порівняні із червнем поточного року продовжувала зростати.
   У зв'язку з цим, працівники підприємства прийняли рішення щодо вступу в КТС(К) відповідно до Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", про що повідомили Відділення та надали відповідний пакет документів. Вимоги працюючих стосуються погашення заборгованості із заробітної плати та забезпечення її своєчасної виплати відповідно до законодавства.
  Відділенням здійснено аналіз вимог найманих працівників і повноважень представників сторін КТС(К) та направлено до НСПП відповідне подання.
05 листопада 2019 року розпорядженням НСПП зареєстровано КТС(К)між найманими працівниками та адміністрацією державного підприємства "Чернігівторф". Відділення здійснюватиме правовий супровід КТС(К) та сприятиме його своєчасному вирішенню.

На Прикарпатті обговорено питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати та сплати ЄСВ у бюджетній сфері

IF04112019

01 листопада 2019 року в приміщенні Івано-Франківської облдержадміністрації відбулося чергове засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (Комісія) під головуванням заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації С. Онищук.

Офіційна інформація

       Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 05.11.2019 № 396-р зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками відділу оптової і роздрібної торгівлі товариства з обмеженою відповідальністю «Комфорт-555» міста Івано-Франківська та адміністрацією товариства з обмеженою відповідальністю «Комфорт-555» міста Івано-Франківська з 28.10.2019 і присвоєно йому реєстраційний номер 160-19/09-В.