E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Квiтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

     Нова модель вирішення трудових спорів в Україні      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Поточні новини

Засідання тимчасової комісії Київської міської державної адміністрації

 

 

С. Зайцева, головний спеціаліст сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування відділення НСПП в місті Києві та Київській області

 

19 квітня 2019 року начальник відділення НСПП в місті Києві та Київській області (далі – Відділення) Д. Коцупал та головний спеціаліст сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування Відділення С. Зайцева взяли участь у черговому засіданні тимчасової комісії Київської міської державної адміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія).

Розглянуто стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати, сплати податків до міського та державного бюджету на підприємствах-боржниках міста Тернополя

 

В. Петрунько, головний спеціаліст відділення НСПП в Тернопільській області

 

12 квітня 2019 року начальник відділення НСПП в Тернопільській області (далі – Відділення) Н. Шершньова взяла участь у засіданні Тернопільської міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія), яке відбулось під головуванням начальника відділу праці – інспектора праці управління економіки, промисловості та праці Тернопільської міської ради С. Ніконенка.

Робочий візит Голови НСПП на Буковину

Н. Заікіна, головний спеціаліст відділення НСПП в Чернівецькій області

Cherniv2204201918 квітня 2019 до Буковинського краю з робочим візитом прибули Голова Національної служби посередництва і примирення (далі – НСПП) О. Окіс, начальник відділу аналітично-інформаційної роботи та прогнозування О. Скуратовська та заступник начальника відділу правового забезпечення Л. Калініна.

Голова НСПП та начальник відділення НСПП в Чернівецькій області (далі – Відділення) І. Шпак у рамках візиту провели зустріч з в. о. голови Чернівецької ОДА М. Павлюком. У ході діалогу особлива увага була приділена проблемним питанням, що виникають в процесі реалізації реформи децентралізації. Також були намічені спільні заходи, направлені на поліпшення стану соціально-трудових відносин (далі – СТВ) на підприємствах області, обговорені питання реалізації повноважень Відділення та Чернівецької ОДА в соціальній сфері та подальшої їх співпраці.

Офіційна інформація

       Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 30.08.2018 № 227-р призупинено реєстрацію колективного трудового спору (конфлікту) між Рогатинською районною організацією Профспілки працівників освіти і науки України і відділом освіти Рогатинської районної державної адміністрації Івано-Франківської області, для вивчення та перевірки дотримання сторонами колективного трудового спору (конфлікту) положень статей 2, 3, 4, 5, 6 Закону України «Про порядок вирішення колективних  трудових спорів (конфліктів)».