E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

В.Скаржинець, головний спеціаліст відділення НСПП в Рівненській області

10 квітня 2019 року у Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області (далі – Управління) відбувся постійно діючий семінар для юрисконсультів територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій, державних підприємств, організацій та державних господарських об’єднань Рівненської області.

У рамках взаRIV12042011ємодії відділення НСПП в Рівненській області (далі – Відділення) з Управлінням, головні спеціалісти Відділення О. Турчинська та В. Скаржинець взяли участь у семінарі, у ході якого були розглянуті питання: "Правила перетину кордону громадянами України та іноземних держав в умовах безвізу", "Оформлення ID-карток для проходження зовнішнього незалежного оцінювання", "Реєстрація внесення змін і доповнень в установчі документи юридичної особи", "Нове в законодавстві".

Очільниця міграційної служби Л. Драпчинська розповіла присутнім про правила перетину кордонів України та інших держав громадянами України в умовах безвізового режиму з країнами Європейського Союзу, а також про порядок оформлення ID-карток для проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Учасники семінару мали нагоду поставити низку питань, які стосувалися оформлення паспортних документів для виїзду за кордон та порядку реєстрації місця проживання.

У свою чергу завідувач сектору юридичного забезпечення міграційної служби Х. Кавалик відповіла на запитання стосовно порядку перетину кордону одного із батьків разом з дитиною у випадку, коли батьки розлучені.

Водночас, під час навчального семінару працівники ознайомилися з порядком реєстрації внесення змін і доповнень в установчі документи юридичної особи та обговорили зміни в законодавстві. Про це детально розповіла в. о. заступника начальника Управління державної реєстрації – начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління Г. Кирилюк.

Правників ознайомили з новими нормативними та законодавчими актами з метою їх практичного застосування у своїй роботі.

Учасники семінару засвідчили позитивну роль проведення таких заходів з метою врегулювання конфліктних ситуацій на підприємствах, в установах, організаціях та забезпечення соціальної стабільності на території області.

Про результати роботи семінару було поінформовано працівників Відділення під час проведення оперативної наради.

Взаємодія Відділення з Управлінням і надалі продовжуватиметься як одна із складових діяльності, що сприяє підвищенню рівня професіоналізму та правових знань працівників.