E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

DON06112019

   04 листопада 2019 року під керівництвом заступника голови облдержадміністрації В. Філашкіна відбулося чергове засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, у якому взяв участь начальник відділення НСПП в Донецькій області (Відділення) А. Хімчак. На засіданні Комісії були присутні і представники місцевих органів виконавчої влади та керівники підприємств.

     На засіданні було розглянуто питання про стан і перспективи погашення заборгованості із заробітної плати, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та заборгованості з податків та зборів перед бюджетом підприємств комунальної власності – "Комунтех" м. Новогродівка, "Житлово-водопостачального господарства Очеретинської селищної ради" Ясинуватського району, "Словміськводоканал", "Науково-дослідного інституту високих напруг" м. Слов'янськ.

    З інформацією про стан погашення заборгованості із заробітної плати на КП "Комунтех" виступила заступник міського голови м. Новогродівка, яка повідомила про низку проблем, що виникли на підприємстві, зокрема невиконання директором підприємства зобов'язань щодо сплати податків та виплати заробітної плати; звільнення попереднього та призначення нового керівника; звернення до прокуратури щодо відкриття кримінальної справи на попереднього керівника.

    Про стан погашення заборгованості із заробітної плати на КП "Словміськводоканал" доповів заступник керівника підприємства, який повідомив, що заборгованість із заробітної плати погашено в повному обсязі, залишилась заборгованість по податках та зборах. Наразі підприємство отримує великі збитки через втрати води у зношених водопроводах.

   З інформацією про стан погашення заборгованості із заробітної плати на ДП "Науково-дослідний інститут високих напруг" виступив керівник підприємства С. Богдан, який повідомив, що заборгованість існує з 2010 року, а підприємство, за наявності всього 15 найманих працівників, виконує невеликі замовлення, що не дає можливості розрахуватись з боргами.

    Про стан погашення заборгованості із заробітної плати на КП "Житлово-водопостачальне господарство Очеретинської селищної ради" Ясинуватського району доповів заступник голови Ясинуватської райдержадміністрації, який повідомив про нерентабельну роботу підприємства та наміри погашати заборгованість із заробітної плати за рахунок бюджетного фінансування.

    А. Хімчак зазначив, що конфліктна ситуація на КП "Житлово-водопостачальне господарство Очеретинської селищної ради" Ясинуватського району перебуває на обліку Відділення.

    За підсумками засідання Комісії було прийнято відповідні рішення.