E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

   09 грудня 2019 року начальник відділення НСПП в Чернівецькій області (Відділення) І. Шпак взяв участь в засіданні обласної тристоронньої соціально-економічної ради. На порядку денному розглянуто проект обласного бюджету на 2020 рік та проект Програми економічного і соціального розвитку Чернівецької області на 2020 рік.
    У ході засідання, також, обговорювались питання забезпечення та розвитку соціального діалогу в області, існуючі проблеми та недоліки у співпраці соціальних партнерів.
    Активну участь в обговоренні взяли начальник Відділення та голова обласної ради профспілки працівників соціальної сфери В. Толмачова. У своєму виступі І. Шпак підкреслив важливість взаємодії сторін соціального діалогу, зокрема щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) (КТС(К)), адже Відділення сприяє врегулюванню конфліктних ситуацій у 8 районних управліннях праці та соціального захисту населення. Надав рекомендації щодо застосування норм Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та Положення про порядок формування і затвердження вимог найманих працівників, профспілок в частині повноважень первинних профспілкових організацій щодо висунення вимог та вступу в КТС(К).
   По закінченню зустрічі сторони домовились про подальшу співпрацю та своєчасне взаємне інформування про стан соціально-трудових відносин на підприємствах області.