E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

   16-18 червня п. р. Голова Національної служби посередництва і примирення Олександр Окіс, начальник відділу аналітично-інформаційної роботи та прогнозування Олена Скуратовська та заступник начальника відділу правового забезпечення Ліана Калініна відвідали з робочим візитом відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській та Запорізькій областях.
  16 червня у рамках робочого візиту Олександр Окіс провів зустрічі із представниками роботодавців та профспілок Дніпропетровщини – Головою Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини В. Сергєєвим та Головою Центрального комітету профспілки металургів і гірників України С. Камишевим.
   У ході зустрічей відбулось обговорення сучасного стану соціально-трудових відносин на підприємствах базових галузей промисловості області та динаміки їх змін упродовж останніх років. Крім того, розглянуто актуальні питання подальшої активізації соціального діалогу, а також широкий спектр питань співробітництва, зокрема у соціально-трудовій сфері.
   17 червня Голова НСПП провів зустрічі із Головою Запорізької обласної ради профспілок В. Сластьоном, Головою Запорізького обласного комітету профспілки трудящих металургійної та гірничодобувної промисловості України В. Сєдовим та заступником виконавчого директора Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал" О. Щербахою.
    Сторони обговорили нагальні проблеми підприємств гірничо-металургійного комплексу, які потребують першочергового вирішення, стан соціально-трудових відносин на підприємствах галузі, питання збереження трудового потенціалу металургійної і гірничодобувної промисловості, а також підвищення ефективності соціального діалогу на усіх рівнях.
  Під час робочого візиту начальник відділу аналітично-інформаційної роботи та прогнозування Олена Скуратовська та заступник начальника відділу правового забезпечення Ліана Калініна ознайомились з роботою відділень НСПП в Дніпропетровській та Запорізькій областях за перше півріччя поточного року по відповідних напрямах.
   На окрему увагу заслуговує проєкт нового сайту, розроблений та презентований відділенням НСПП в Дніпропетровській області, в основу дизайну стартової сторінки якого покладена ключова інформація щодо діяльності відділення. Основний акцент при розробці дизайну зроблено на лаконічність, простоту і легкість. Мінімалізм в дизайнерському оформленні виглядає доречно, і при цьому не позначається на інформативності ресурсу.
   Голова НСПП надав доручення щодо остаточного завершення розробки нового сайту та ознайомлення усіх відділень НСПП з метою практичного застосування у роботі.
    За результатами ґрунтовного аналізу діяльності відділень НСПП надано низку рекомендацій щодо вдосконалення правової та аналітично-інформаційної роботи, що впливатиме на подальше формування позитивного іміджу та підвищення репутації НСПП у цілому.
  Водночас, О. Окіс провів співбесіду із потенційними кандидатами на вакантну посаду начальника відділення НСПП в Запорізькій області, акцентувавши увагу на основних завданнях та функціях відділення.
    Голова НСПП підсумував результати робочого візиту та окреслив основні напрями роботи на друге півріччя поточного року.
   Крім того, Олександр Окіс привітав начальника відділення НСПП в Запорізькій області Сергія Четвертака із завершенням трудової діяльності у зв'язку із виходом на заслужений відпочинок.
  За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у виконання завдань, покладених на відділення НСПП в Запорізькій області, С. Четвертака нагороджено відомчою заохочувальною відзнакою Національної служби посередництва і примирення – нагрудним знаком "За заслуги".
                                Відділ аналітично-інформаційної роботи та прогнозування НСПП