E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
   07 липня відбулося засідання комісії Ужгородської міської ради з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також податкового боргу, у якому взяв участь начальник відділення НСПП в Закарпатській області (Відділення) І. Палко.
    Засідання проведено під головування директора Департаменту праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради А. Біксея за участі інспекторів праці Ужгородської міської ради, представника Управління ПФУ в м. Ужгород та керівників організацій, де виникла значна заборгованість із виплати заробітної плати, а саме: голови Закарпатської обласної ради професійних спілок В. Фленька та директора навчального закладу об'єднання громадян "Автомобільна школа Закарпатської обласної організації Всеукраїнської спілки автомобілістів" Р. Афанасьєва.
    За даними Головного управління статистики в Закарпатській області станом на 30.06.2020 сума заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста Ужгорода склала 299,9 тис грн. А. Біксей зазначив, що зростання заборгованості на більшості підприємств обумовлено введенням карантинних обмежень.
   Під час засідання керівники зазначених організацій надали пояснення щодо причин виникнення заборгованості із виплати заробітної плати найманим працівникам та поінформували про вжиття заходів щодо її погашення.
     У свою чергу І. Палко поінформував про здійснені Відділенням заходи щодо врегулювання розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин (СТВ). Зауважив, що фахівцями Відділення здійснюється постійний моніторинг стану СТВ у вищезазначених організаціях.
     Крім того, І. Палко повідомив про результати засідання трудового арбітражу з вирішення колективного трудового спору (конфлікту) у Закарпатській обласній раді професійних спілок.