E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

    OD29072020У рамках Меморандуму про співпрацю 29 липня у відділенні НСПП в Одеській області (Відділення) відбулась робоча зустріч начальника Відділення О. Шрамкова з генеральним директором виконавчої дирекції Одеської міської організації роботодавців, радником Одеського міського голови Є. Дроздом, під час якої обговорені питання соціально-економічного розвитку м. Одеса та шляхи поліпшення стану соціально-трудових відносин (СТВ) на підприємствах, в установах, організаціях.
   Під час зустрічі Є. Дрозд повідомив про проблеми економічного розвитку підприємств, зокрема різке скорочення промислового виробництва, зупинку діяльності бюджетоутворюючих підприємств міста, зростання заборгованості з виплати заробітної плати, що призвело до ускладнення стану СТВ у трудових колективах.
     Особливу увагу приділено обговоренню ситуації на економічно активних підприємствах, де існує заборгованість із виплати заробітної плати, яка залишається основною причиною виникнення розбіжностей між сторонами СТВ.
     О. Шрамковим зроблено акцент на необхідності підвищення рівня правової культури сторін соціального діалогу, розвитку соціального партнерства з органами державної влади та місцевого самоврядування, професійними спілками, з метою врегулювання розбіжностей між сторонами СТВ виключно у рамках правового поля.
    Насамкінець зустрічі досягнуто домовленості щодо проведення спільних заходів з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) на підприємствах області, конфліктні ситуації на яких перебувають на обліку Відділення.