E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Липень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

     Нова модель вирішення трудових спорів в Україні      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

О. Клепач, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

11 жовтня 2017 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) С. Четвертак взяв участь у засіданні районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району (далі – Комісія), яке відбулось під головуванням заступника голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району С. Даркової.

Згідно порядку денного були розглянуті питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати, зі сплати єдиного соціального внеску на економічно-активних підприємствах району, а також стан виконання протокольних доручень районної, міської та обласної комісій.

На початку засідання С. Даркова зазначила, що станом на 10.10.2017 заборгованість із виплати заробітної плати існує на 3 економічно активних підприємствах району та 2 підприємствах, щодо яких реалізується процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, та складає 4,6 млн. грн.

На засідання були запрошені керівники ДП "ДПІ "Запоріжцивільпроект", ПП ВКФ "Полімер", ДП "Запорізькій облавтодор" ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги України", Класичного приватного університету, які доповіли про проблемні питання, окреслили причини виникнення заборгованості із виплати заробітної плати та вжиті заходи щодо її ліквідації.

У ході роботи Комісії С. Четвертак зазначив, що стан соціально-трудових відносин всіх зазначених підприємств перебуває на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів); проводяться узгоджувальні зустрічі та консультування сторін соціально-трудових відносин з питань практичного застосування Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)".

Також, з метою оперативного реагування на погіршення стану соціально-трудових відносин на підприємствах Олександрівського району м. Запоріжжя начальником Відділення було досягнуто домовленість про співпрацю та оперативний обмін інформацією з головою Комісії.

За підсумками обговорення члени Комісії затвердили проект рішення з низкою доручень щодо врегулювання ситуації на підприємствах-боржниках.

По закінченню заходу С. Четвертаком проведено робочу нараду, на якій працівники Відділення були ознайомлені з результатами розглянутих на засіданні питань для врахування їх при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах міста.