E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

     Нова модель вирішення трудових спорів в Україні      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Д.Культін, головний спеціаліст відділення НСПП в Рівненській області

Riv0712201705 грудня 2017 року в Рівненській ОДА відбулись семінари-тренінги, організовані Національним агентством з питань запобігання корупції за підтримки Програми розвитку ООН в Україні з метою роз'яснення законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, а також інших обмежень та зобов’язань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції".

У семінарах-тренінгах взяли участь представники місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, об'єднань профспілок області, а також відділення НСПП в Рівненській області (далі – Відділення).

Фахівці Національного агентства з питань запобігання корупції Т. Гетманцева та Ю. Тіткова роз'яснили слухачам питання конфлікту інтересів для працівників, які у своїй роботі причетні до цього. Учасники тренінгів змогли отримати відповіді на запитання зі своєї практики, чи був саме у їхніх випадках конфлікт інтересів та як діяти в таких ситуаціях.

Крім того, було представлено нову редакцію Методичних рекомендацій щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, підготовлену за експертної підтримки Програми розвитку ООН в Україні, а на завершальному етапі тренінгів для представників громадських організацій, як потенційних викривачів зловживань, фахівці детально зупинилися на вимогах до повідомлень щодо вчинення корупційних дій, зокрема, як вони повинні бути сформовані, аби дати їм правомірний висновок.

Звернуто увагу присутніх було і на те, що з 09 грудня 2017 року стартує безкоштовний навчальний онлайн-курс "Конфлікт інтересів – треба знати!". Навчання проводитимуть представники Національного агентства з питань запобігання корупції у формі онлайн-лекцій та конференцій у режимі запитання-відповідь. Після відповідної реєстрації працівники Відділення зможуть здійснити своє навчання з питань запобігання корупції.