E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Cічень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

     Нова модель вирішення трудових спорів в Україні      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Б. Піроцький, головний спеціаліст відділення НСПП в Чернігівській області

08 лютого 2018 року відбулось засідання Новозаводської районної у місті Чернігові комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів (далі – Комісія), в якому взяв участь головний спеціаліст відділення НСПП в Чернігівській області (далі – Відділення) Б. Піроцький.

Розпочала засідання голова Комісії, голова Новозаводської районної у місті Чернігові ради Т. Кузнецова-Молодчая, яка наголосила, що, незважаючи на вжиті заходи щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах району, ситуація з даного питання залишається нестабільною.

Начальник відділу праці управління праці та соціального захисту населення райради Є. Федоринич поінформував присутніх про стан погашення заборгованості із заробітної плати у ТОВ "Ватес", ПАТ "Будівельна компанія "Домобудівник", ПАТ "Чернігівбуд".

Відмічено, що найбільша частина боргу припадає на підприємства-банкрути та ті, що призупинили діяльність.

Під час засідання було акцентовано увагу присутніх на необхідності активізації роботи щодо ліквідації боргів.

На Комісії також виступили: начальник фінансового управління Новозаводської районної у місті Чернігові ради Н. Данильченко з інформацією щодо виконання районного у місті бюджету за 2017 рік; головний спеціаліст фінансово-економічного відділу Чернігівського об’єднаного управління ПФУ Т. Шостак щодо стану та заходів з погашення заборгованості до Чернігівського об’єднаного управління ПФУ; головний спеціаліст Відділення Б. Піроцький щодо існуючих чинників дестабілізації стану соціально-трудових відносин та ймовірних шляхів їх усунення.

Наприкінці засідання розглянуті пропозиції начальника відділу праці управління праці та соціального захисту населення райради щодо запрошення на чергове засідання Комісії керівників підприємств-боржників району, які не виконують графіків погашення заборгованості.

Інформація про стан заборгованості із виплати заробітної плати у трудових колективах району, що розглядалась на Комісії, доведена до працівників Відділення з метою її врахування під час моніторингу підприємств, установ, організацій, де ускладнення соціально-трудових відносин може призвести до виникнення колективних трудових спорів (конфліктів).