E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

     Нова модель вирішення трудових спорів в Україні      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

В. Петрунько, головний спеціаліст відділення НСПП в Тернопільській області

27 лютого 2018 року відбулось засідання Тернопільської обласної тристоронньої соціально-економічної ради (далі – Тристороння рада), в якому, у якості члена Тристоронньої ради, взяла участь начальник відділення НСПП в Тернопільській області (далі – Відділення) Н. Шершньова.

Засідання проходило за участі співголів Тристоронньої ради: Ю. Юрика – від органів виконавчої влади, А. Присяжного – від обласної ради профспілок та О. Караванського – від організації роботодавців області.

Розпочинаючи засідання А. Присяжний висунув на розгляд питання про обрання голови Тристоронньої ради на 1 рік.

У ході засідання, про стан виконання Територіальної угоди про регулювання соціально-економічних і трудових відносин в області на 2017-2018 роки (далі – Територіальна Угода) поінформували В. Скалько, начальник відділу з питань праці та організаційної роботи департаменту соціального захисту населення ОДА, В. Когут, завідувач відділом соціально-економічного захисту обласної ради профспілок, та В. Смирнов, виконавчий директор організації роботодавців області.

Членами Тристоронньої ради велось активне обговорення до якого долучались повноважні представники сторін соціального діалогу, висловлюючи готовність до тісної співпраці. Особливу увагу було приділено забезпеченню виконання завдань щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати, недопущення зростання рівня безробіття населення області, збільшення кількості нещасних випадків на виробництві, заборгованості бюджетів усіх рівнів перед підприємствами житлово-комунального господарства, скорочення чисельності первинних профспілкових організацій.

Заслухавши та обговоривши інформацію сторін про стан виконання зобов’язань Територіальної Угоди, Тристороння рада вирішила відзначити ефективну роботу сторін щодо забезпечення зростання промислового та сільськогосподарського виробництва, збільшення розміру середньомісячної заробітної плати та її наближення до середнього рівня по Україні, зменшення розміру заборгованості із виплати заробітної плати, збереження чисельності штатних працівників, ефективного функціонування соціально-культурних та оздоровчих закладів області.

Учасники засідання одноголосно обрали головою Тристоронньої ради Ю. Юрика, заступника голови Тернопільської ОДА.

Інформацію, отриману на засіданні Тристоронньої ради, обговорено на робочій нараді Відділення з метою подальшого врахування у роботі, вжиття заходів спільно із соціальними партнерами для сприяння покращенню стану соціально-трудових відносин на підприємствах Тернопільщини.