E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

     Нова модель вирішення трудових спорів в Україні      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

О.Бульченко, головний спеціаліст відділення НСПП в Черкаській області

28 лютого 2018 року головний спеціаліст відділення НСПП в Черкаській області (далі – Відділення) О.Бульченко взяла участь у черговому засіданні тимчасової комісії Черкаської районної державної адміністрації (далі – РДА) з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Засідання проводилось у приміщенні Черкаської РДА під керівництвом заступника голови Черкаської РДА П. Коренюка. На порядку денному розглядались питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах Черкаського району. П. Коренюк наголосив, що своєчасна виплата заробітної плати та погашення боргів з неї є першочерговими питаннями, які вирішуються органами виконавчої влади в загальному комплексі соціально-економічних проблем.

На засіданні було заслухано керівників підприємств-боржників, а саме: ЗАТ "Черкаський агротепличний комбінат", Звірогосподарство Черкаської облспоживспілки, Філії "Черкаська ДЕД" ДП "Черкаський облавтодор" ПАТ "ДАК "Автомобільні дороги України", ПП "Черкаські інженерні мережі", які доповіли про фінансовий стан на підприємствах та своє бачення виходу із кризового становища. Один із представників підприємств-боржників, головний бухгалтер філії "Черкаська ДЕД" ДП "Черкаський облавтодор" ПАТ ДАК "Автомобільні дороги України" С. Храмова повідомила, що станом на 26.02.2018 заборгованість становить 389,7 тис. грн. Також вона зазначила, що підприємство докладає всіх зусиль щодо погашення заборгованості із заробітної плати задля стабілізації стану соціально-трудових відносин на підприємстві.

О. Бульченко поінформувала, що фахівці Відділення проводять моніторинг стану соціально-трудових відносин у Звірогосподарстві Черкаської облспоживспілки, на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту) знаходиться стан СТВ філії "Черкаська ДЕД" ДП "Черкаський облавтодор" ПАТ "ДАК "Автомобільні дороги України".

За підсумками засідання прийнято відповідні рішення, спрямовані на удосконалення роботи щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати та запобігання виникненню нових випадків її появи.

Інформація про стан заборгованості із виплати заробітної плати, що розглядалась на засіданні, доведена до працівників Відділення з метою її врахування під час моніторингу стану соціально-трудових відносин підприємств, установ, організацій, де ускладнення може призвести до виникнення колективних трудових спорів (конфліктів).