E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Cічень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

     Нова модель вирішення трудових спорів в Україні      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 

М. Собчук, головний спеціаліст сектора правового забезпечення відділення НСПП в місті Києві та Київській області

27 лютого 2018 року заступник начальника відділення НСПП в місті Києві та Київській області, завідувач сектора правового забезпечення Н. Солодка взяла участь у черговому засіданні тимчасової комісії Київської ОДА з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія).

Засідання відбувалося під головуванням заступника голови Київської ОДА В. Кучера та директора департаменту соціального захисту населення ОДА І. Мещана. Як зазначив В. Кучера, питання погашення заборгованості із заробітної плати є соціально важливим і перебуває на постійному контролі Уряду та облдержадміністрації.

На порядку денному розглядалися питання щодо стану погашення заборгованої заробітної плати та єдиного соціального внеску на деяких підприємствах Київської області, зокрема, Києво-Святошинського району та міст Біла Церква, Бровари та Фастів. Було заслухано керівників підприємств-боржників, представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Велике занепокоєння викликає незадовільний стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати ДП "Завод порошкової металургії" (м. Бровари) та незабезпечення виконання графіку погашення заборгованості. Заступник керівника даного підприємства повідомив, що на даний час діючим залишився один цех, в якому працює 281 особа. У підприємства є план виходу з критичної ситуації, з напрямом на запуск заводу та підвищення рівня виробництва. Так, було повідомлено про державне замовлення та укладання договору найближчим часом з ДП "Завод ім. Малишева". Також підприємство активно працює з державними банками щодо надання кредитної лінії.

За підсумками роботи Комісії прийняті відповідні рішення, спрямовані на погашення існуючої заборгованості із заробітної плати та недопущення виникнення нової, а також щодо посилення взаємодії органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та правоохоронних і контролюючих органів з даного питання.

По завершенні Комісії у приміщенні Відділення відбулася нарада, на якій було обговорено нагальні проблемні питання підприємств, установ та організацій Київської області, вирішення яких знаходиться в повноваженнях Відділення, та шляхи їх вирішення.