E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 

Р. Таран, провідний спеціаліст відділення НСПП у Донецькій області

 

09 серпня 2018 року в.о. начальника відділення НСПП у Донецькій області (далі – Відділення) С. Демченко взяв участь у черговому засіданні Слов'янської міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, забезпечення податкових надходжень, страхових внесків до Пенсійного фонду України та запобігання неплатоспроможності (далі – Комісія), яке відбулось у приміщенні міської ради під головуванням начальника фінансового управління міської ради І. Ковальова.

 

Головуючий засідання Комісії поінформував, що станом на 08.08.2018 заборгованість із виплати заробітної плати мають два економічно активних підприємства. Водночас, відсутня заборгованість із виплати заробітної плати в установах бюджетної сфери.

За ініціативою Відділення, на Комісію було запрошено керівника ДП "СКРЦ "Слов'янський курорт" ЗАТ "Укрпрофздравниця", стан соціально-трудових відносин якого знаходиться у системі запобігання виникненню КТС(К) Відділення.

Новопризначений генеральний директор С. Линник доповів про ситуацію з погашення заборгованості із виплати заробітної плати, а також заборгованості по сплаті податків та єдиного соціального внеску.

У своїй доповіді керівник підприємства окреслив перспективи розвитку курорту. Це нова система реалізації путівок – укладання тристороннього договору: "пацієнт-санаторій-фонд соціального страхування", що надасть можливість поліпшити фінансовий стан підприємства. Також, це подальший розвиток Слов'янського курорту, який передбачає відкриття нових відділів реабілітації (кардіопульмонального, учасників АТО, патології вагітних жінок, після операцій кістково-м'язової системи та інше) з метою виходу підприємства на більш високий рівень надання медичних послуг.

Крім того, розглядається питання Міністерства оборони України та територіальної громади м. Слов'янськ щодо роботи по зменшенню фінансового навантаження за рахунок передачі частини об'єктів курорту до юрисдикції даного міністерства.

За підсумками засідання Комісії, було вирішено прийняти до відома інформацію генерального директора ДП "СКРЦ "Слов'янський курорт" ЗАТ "Укрпрофздравниця" щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

По закінченню засідання Комісії у Відділенні було проведено робочу нараду, на якій працівники були ознайомлені з результатами розглянутих на засіданні питань для врахування їх у проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин.