E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

С. Загребайленко,заступник начальника відділення НСПП в Миколаївській області

 

Mik0111201828 вересня 2018 року під головуванням першого заступника Миколаївського міського голови В. Криленка відбулось засідання Миколаївської міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія), в якому взяла участь заступник начальника відділення НСПП в Миколаївській області (далі – Відділення) С. Загребайленко.

 

У заході взяли участь члени міської комісії, обласного та міського департаментів праці та соціального захисту населення, головного територіального управління юстиції в Миколаївській області, головного управління Державної фіскальної служби України у Миколаївській області, головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області, головного управління статистики у Миколаївській області, Миколаївської обласної ради професійних спілок, керівники підприємств-боржників.

Заступник директора департаменту – начальник управління праці департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Н. Кірлан поінформувала членів Комісії про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат на підприємствах, в установах та організаціях міста Миколаєва.

За офіційними даними станом на 01.09.2018 загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на 16 підприємствах міста склала 83 млн. 635,1 тис. грн., що на 2,9% більше у порівнянні з даними попереднього місяця. Із 16 підприємств-боржників 6 підприємств знаходяться на стадії вирішення питання діяльності за профілем, та на яких в даний час виробнича діяльність ведеться у незначних об’ємах або не ведеться взагалі. На інших підприємствах обсяг виконаних робіт недостатній для фінансової стабільності та нормального функціонування. Найбільша сума боргу із виплати заробітної плати спостерігається серед підприємств державної форми власності (87,3% від загальної суми боргу по місту).

Основними причинами існування заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах став недостатній обсяг проектно-вишукувальних робіт, зменшення замовлень на послуги, відсутність коштів на придбання власної сировини, несвоєчасні розрахунки дебіторів за реалізовану продукцію підприємств. Керівники підприємств поінформували присутніх про причини виникнення заборгованості із виплати заробітної плати та заходи щодо її погашення.

На засіданні Комісії було заслухано представників: ОКП "Миколаївоблтеплоенерго", ДП "Миколаївський суднобудівний завод" (зареєстровано КТС(К)), ДП "Миколаївський бронетанковий завод", Державного Південного виробничо-технічного підприємства, ДП "Миколаївський облавтодор" ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги України" (перебувають на обліку Відділення у системі ЗКТС(К)).

За підсумками роботи Комісії у Відділенні проведено робочу нараду, у ході якої проаналізовано отримані матеріали з метою недопущення ускладнення стану соціально-трудових відносин у трудових колективах.