E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 

О. Клепач, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

 

21 грудня 2018 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) С. Четвертак взяв участь у засіданні районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія), яке відбулось в конференц-залі районної адміністрації Запорізької міської ради по Вознесенівському району під головуванням заступника голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Вознесенівському району М. Крайнього.

 

Згідно порядку денного були розглянуті питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам підприємств району, про стан погашення заборгованості підприємств-боржників перед Пенсійним фондом України; про організацію роботи щодо дотримання мінімальних гарантій оплати праці на підприємствах Вознесенівського району міста Запоріжжя.

За інформацію головного спеціаліста відділу державного контролю за додержанням законодавства про працю управління з питань праці Запорізької міської ради, заборгованість із виплати заробітної плати існує на 5 економічно активних підприємствах району в сумі 58 млн. грн.

На засідання були запрошені керівники підприємств-боржників: ПАТ "Запорізькій виробничий алюмінієвий комбінат", ПрАТ "Символ", які перебувають на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту) та ПАТ "Запоріжжяобленерго" м. Запоріжжя, де Відділення сприяє вирішенню колективного трудового спору (конфлікту).

Під час розгляду ситуації у ПАТ "Запоріжжяобленерго" С. Четвертак звернув увагу представника керівництва на необхідності виконання рішення примирної комісії та зазначив, що не зважаючи на виплату поточної заробітної плати, на підприємстві залишається значна сума заборгованості за попередні періоди, що є підґрунтям загострення стану соціально-трудових відносин.

Також, у ході засідання, були заслухані керівники 6 підприємств району, на яких мала місце виплата заробітної плати працівникам менше мінімально встановленого рівня.

По закінченню заходу С. Четвертак ознайомив працівників Відділення з результатами розглянутих на засіданні питань для врахування їх у ході моніторингу стану соціально-трудових відносин.