E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

     Нова модель вирішення трудових спорів в Україні      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

К. Ладович, головний спеціаліст відділення НСПП в Дніпропетровській області 

19.12.2017 відбулося друге засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками структурного підрозділу Шахтоуправління з підземного видобутку руди (на правах шахт) Гірничого департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» міста Кривий Ріг Дніпропетровської області та ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» міста Кривий Ріг Дніпропетровської області (розпорядження Національної служби посередництва і примирення (далі – НСПП) від 14.06.2017 №153-р, реєстраційний номер 071-17/04-В).

Засідання примирної комісії проводились у закритому режимі. Тому на початку засідання попередили усіх присутніх про нерозголошення інформації, отриманої на засіданні.

У роботі примирної комісії взяли участь представники найманих працівників та адміністрації, представник медичного центру, бюро медичного страхування департаменту з охорони праці та промисловості, менеджер з контролінгу ремонту та ефективності проекту. Крім того, були присутні представники відділенняНСПП в Дніпропетровській області (далі – Відділення).

Члени примирної комісії вирішили розглядати дві вимоги: другу та шосту: «збільшити відрахування коштів на медичне страхування для збільшення покриття медичних послуг та поліпшення якості медичного страхування», «виділяти на кожного працівника Шахтоуправління з підземного видобутку руди (на правах шахт) Гірничого департаменту публічного акціонерного товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» кошти на оздоровлення в розмірі середньої заробітної плати працівника при надані відпустки».

Стосовно виконання другої вимоги в. о. директора медичного центру пояснила умови надання послуг робітникам підприємства за договором добровільного медичного страхування та добровільного страхування від нещасних випадків.

Крім того, адміністрацією ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» було надано договори від 01.08.2017, укладені з ПАТ «Страхова компанія «Країна»» щодо добровільного медичного страхування і добровільного страхування від нещасних випадків працівників підприємства на 2017-2018 роки.

У свою чергу, представники від найманих працівників заявили про необхідність ознайомлення з наданими матеріалами адміністрацією ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», після чого буде можливість детально розглядати другу вимогу.

Далі доповідала менеджер контролінгу ремонту та ефективності проектів стосовно затрат ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» на оздоровлення та відпочинок працівників у 2017 році, що стосується шостої вимоги.

Представники від найманих працівників зазначили, що для прийняття остаточного рішення по зазначеній вимозі необхідно ознайомитися з програмою поліпшення соціально-побутових умов працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» на 2017 рік.

Тривалі дискусії з приводу вирішення вимог не призвели до прийняття остаточних рішень примирною комісією.

На завершення, члени примирної комісії одноголосно прийняли рішення про проведення наступного засідання 27 грудня 2017 року, на порядку денному якого передбачено продовження розгляду другої та шостої вимог.

Відділення й надалі відслідковуватиме стан соціально-трудових відносин на підприємстві та братиме участь у всіх засіданнях примирної комісії.