E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

     Нова модель вирішення трудових спорів в Україні      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

О. Атаманюк, начальник відділення НСПП в Полтавській області

Pol2012201718 грудня 2017 року на запрошення Полтавської обласної ради начальник відділення НСПП в Полтавській області (далі – Відділення) О. Атаманюк взяла участь у роботі постійної комісії облради з питань екології та раціонального природокористування (далі – Комісія).

Одним з питань порядку денного було обговорення та прийняття відповідних рішень щодо реєстрації НСПП колективного трудового спору (конфлікту) (далі – КТС(К)) між найманими працівниками та адміністрацією регіонального ландшафтного парку "Кременчуцькі плавні" міста Кременчука Полтавської області (далі – РЛП "Кременчуцькі плавні").

У засіданні, яке вів депутат обласної ради, голова Комісії І. Горжій, взяли участь: заступник голови обласної ради А. Ханко, заступник голови облдержадміністрації Р. Товстий, депутати обласної ради: В. Хоменко, В. Красюк, Т. Микуця, В. Мартиненко, О. Діденко, М. Первак, Р. Ляшко, В. Бабак, заступник керівника апарату – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради О. Черкас.

О. Атаманюк, на запит головиКомісії, поінформувала присутніх про стансоціально-трудових відносин в колективі РЛП "Кременчуцькі плавні" та про дотримання найманими працівниками процедури формування, висунення та направлення вимоги до роботодавця. На сьогодні сторони уклали угоду про утворення примирної комісії для розгляду вимоги найманих працівників та вирішення КТС(К). 

08 грудня 2017 року сторони провели перше засіданняпримирної комісії, на якому прийняли рішення про залученняпредставників Полтавської обласної ради – засновника та Кременчуцької районної державної адміністрації – розпорядника коштів. Наступне засідання примирної комісії сторони вирішили провести після погодження дати, місця та часу з особами, які беруть участь у вирішенні КТС(К). Відділенням направлені листи для залучення їх представників до роботи примирної комісії.

У ході засідання, зважаючи на поставлені питання уповноваженого представника найманих працівників РЛП "Кременчуцькі плавні" щодо перспектив подальшої роботи парку та можливого звільнення працівників, директор департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА поінформував присутніх про підготовку змін до Положення "Про регіональний ландшафтний парк "Кременчуцькі плавні"", які заплановано винести на голосування 22.12.2017 другого пленарного засідання вісімнадцятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання в частині призначення директора РЛП "Кременчуцькі плавні" та розпорядника коштів.

Це дасть можливість вже на початку 2018 року призначити директора та здійснити погашення боргу із заробітної плати. Також він запевнив, що звільнення найманих працівників РЛП "Кременчуцькі плавні" не планується.

Метою засновника є збереження природо-заповідної території ландшафтного парку та саме підприємство як юридичну особу.

У підсумку Комісія прийняла рішення запрошувати представників Відділення та сторін КТС(К) на свої засідання до остаточного вирішення конфлікту в РЛП "Кременчуцькі плавні".

Інформація, отримана за результатами засідання Комісії, була обговорена в колективі Відділення під час робочої наради.