E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

     Нова модель вирішення трудових спорів в Україні      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

М. Стефаник, головний спеціаліст відділення НСПП в Львівській області

Lv08022017За сприяння відділення НСПП в Львівській області (далі – Відділення) 7 лютого 2018 року проведено засідання примирної комісії з розгляду та вирішення колективного трудового спору (конфлікту) (далі – КТС(К) між Новороздільською міською організацією профспілки працівників освіти і науки України (далі – Профспілка) та відділом освіти Новороздільської міської ради під головуванням заступника начальника Відділення Н. Карвацької.

Вимоги найманих працівників 10 навчально-виховних закладів м. Нового Роздолу, інтереси яких представляє Профспілка, стосуються виплати винагороди за сумлінну працю, допомоги на оздоровлення обслуговуючому персоналу, відрахування коштів профспілковим організаціям на культурно-масову, фізкультурну і оздоровчу роботу та виділення коштів на виконання заходів з охорони праці.

У розгляді КТС(К) взяли участь члени примирної комісії від Профспілки: А. Серафим, М. Корчемна, М. Качала, від відділу освіти Новороздільської міської ради: Г. Панчишин, Г. Шальвіра, Г. Коник, а також перший заступник голови Новороздільської міської ради М. Лепкий, заступник директора департаменту освіти і науки Львівської ОДА І. Гайдук, незалежний посередник НСПП, правовий інспектор праці Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України М. Малярчин.

Сторонами висловлено бажання розглядати даний КТС(К) за участі незалежного посередника НСПП, про що було укладено відповідну угоду.

У ході роботи примирної комісії заступником начальника Відділення, головою примирної комісії з метою зближення позицій сторін та винесення рішення по суті спору ініціювались пропозиції щодо шляхів вирішення вимог найманих працівників та надавались роз’яснення положень чинного законодавства.

За результатами розгляду КТС(К), після заслуховування аргументів та доводів сторін КТС(К), інформації представників державних органів та незалежного посередника, примирною комісією прийнято погоджене рішення щодо вирішення другої вимоги найманих працівників та констатовано про її виконання та звернення до НСПП про зняття її з реєстрації.

По першій, третій та четвертій вимогах найманих працівників, враховуючи висловлені пропозиції, примирною комісією прийнято рішення відділу освіти Новороздільської міської ради у взаємодії з Новороздільською міською радою та Профспілкою продовжити відповідні консультації та переговори, а також звернутися до Новороздільської міської ради, Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України та департаменту освіти і науки Львівської ОДА з відповідними запитами про надання інформації, що стосується предмету даного КТС(К).

Сторонами вирішено продовжити термін розгляду КТС(К) примирною комісією.