E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Вересень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

     Нова модель вирішення трудових спорів в Україні      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Актуальні питання

Г. Козак, головний спеціаліст відділення НСПП в Одеській області

Згідно доручення начальника відділення НСПП в Одеській області (далі – Відділення) О. Шрамкова, з метою врегулювання та розв'язання конфліктної ситуації, яка склалася у комунальній установі "Кодимська центральна районна лікарня" (далі – КУ "Кодимська ЦРЛ") головним спеціалістом Відділення Г. Козак було здійснено виїзд до КУ "Кодимська ЦРЛ".

Ю. Запорожченко, головний спеціаліст відділення НСПП в Миколаївській області

Зметою інформування громадськості про діяльність НСПП, підвищення рівня правової культури учасників соціально-трудових відносин з питань трудового законодавства та законодавства про колективні трудові спори (конфлікти), 8 вересня 2017 року на семінарі для юрисконсультів в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області головний спеціаліствідділення НСПП в Миколаївській області (далі – Відділення) Ю. Запорожченко ознайомила присутніх з поняттям страйку, його метою, правами та обов'язками сторін. Також увагу присутніх виступаюча зосередила на тому, що страйк є крайнім засобом вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).

 

О. Бубнова, головний спеціаліст відділення НСПП в Одеській області

 

Od14092017Згідно Плану роботи НСПП на 2017 рік та з метою забезпечення соціального діалогу у трудових колективах Одещини, підвищення рівня правової обізнаності, відділення НСПП в Одеській області (далі – Відділення) продовжує активно співпрацювати з Одеським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі – ОРІДУ НАДУ).

У рамках Договору про співробітництво з ОРІДУ НАДУ 13 вересня 2017 року начальником Відділенням проведено навчальний семінар з заступниками голів, керуючими справами, посадовими особами районних рад, головами та заступниками голів об’єднаних громад Одеської області.

 

О. Атаманюк, заступник начальника відділення НСПП в Полтавській області

 

Характерним прикладом взаємодії відділення НСПП в Полтавській області (далі – Відділення) зі сторонами соціального діалогу є проведення робочих зустрічей. Основною метою яких є постійне взаємне інформування про загострення стану соціально-трудових відносин (далі – СТВ) у конкретних трудових колективах різних галузей економіки.

 

 

О. Атаманюк, заступник начальника відділення НСПП в Полтавській області

 

 

У рамках угоди про співпрацю Полтавської обласної ради профспілок та відділення НСПП в Полтавській області (далі – Відділення), 12 вересня 2017 року відбулася робоча нарада заступника начальника Відділення О. Атаманюк із головою обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України (далі – Профспілка) О. Кувічкою. Метою зустрічі було обговорення стану соціально-трудових відносин (далі – СТВ) у трудових колективах в умовах реформування медичної галузі таінформування про загострення стану СТВ в окремих закладах охорони здоров’я області.