E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Cічень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

     Нова модель вирішення трудових спорів в Україні      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Актуальні питання

 

Ю. Грушевич, головний спеціаліст відділення НСПП в Сумській області

 

Sum1901201817 січня 2018 року за ініціативи відділення НСПП в Сумській області (далі – Відділення) відбулася робоча зустріч начальника Відділення О. Пирогова із головою Сумської обласної ради професійних спілок Т. Євдокимовою.

Партнери обговорили стан соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах і організаціях області, профспілкові організації яких входять до складу обласної ради профспілок.

О. Пироговим зазначено, що у 2017 році до бази даних Відділення внесено 12 підприємств, що характеризувались підвищеним рівнем конфліктогенності. Усього з 26 факторів можливого ускладнення соціально-трудових відносин найбільшу частину (11) становили фактори щодо невиконання вимог законодавства про працю, при цьому 10 – зафіксовано у ПрАТ «Монделіс Україна» м. Тростянець Сумської області.

 

С. Паюк, головний спеціаліст відділення НСПП в Хмельницькій області

 

Khm19012018З метою реалізації норм Закону України «Про соціальний діалог в Україні» та проведення моніторингу стану соціально-трудових відносин у трудових колективах підприємств лісового та мисливського господарства Хмельниччини, 18 січня 2018 року відділення НСПП в Хмельницькій області (далі – Відділення) організувало та провело засідання круглого столу на тему: «Соціальний захист найманих працівників підприємств лісового та мисливського господарства Хмельниччини в умовах реформування галузі».

На засідання круглого столу були запрошені наймані працівники і директори підприємств лісового та мисливського господарства Хмельниччини, начальник обласного управління лісового та мисливського господарства П. Пешко, голова Хмельницької обласної професійної спілки працівників лісового господарства В. Лісовий, представники Федерації профспілок Хмельницької області, громадські активісти та представники місцевих засобів масової інформації.

А.Головчанська, головний спеціаліст відділення НСПП в Донецькій області

15 січня 2018 року, відповідно до плану роботи відділення НСПП в Донецькій області (далі – Відділення), проведено дистанційний семінар-нараду за участі арбітрів та незалежних посередників НСПП.

 

Д.Культін, головний спеціаліст відділення НСПП в Рівненській області

 

16 січня 2018 року начальником відділення НСПП в Рівненській області (далі – Відділення) М. Краськом проведено оперативну нараду по аналізу стану соціально-трудових відносин (далі – СТВ) в закладах та установах освіти Рівненської області, в якій взяли участь голова Рівненської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Ю. Кравець, юрисконсульт – правовий інспектор праці обласної організації профспілки Г. Антипчук та працівники Відділення.

С.Власенко, начальниквідділення НСПП в Черкаській області

        У рамках Угоди про співпрацю між відділенням НСПП в Черкаській області (далі – Відділення) та Федерацією профспілок Черкаської області (далі – ФПО) у 2017 році сторони тісно співпрацювали у питаннях стабілізації стану соціально-трудових відносин (далі – СТВ) у трудових колективах підприємств, установ, організацій області, вирішенні вимог найманих працівників у колективних трудових спорах (конфліктах) (далі – КТС(К)), запобіганні виникненню КТС(К).