E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

О. Бубнова, головний спеціаліст відділення НСПП в Одеській області

 

Важливу роль у виконанні основних завдань діяльності відділення НСПП в Одеській області (далі – Відділення) відіграє підвищення рівня правової культури, інформування громадськості про діяльність НСПП. З цією метою Відділення активно співпрацює зі ЗМІ.

ODE26112028Так, 23 листопада 2018 року начальника Відділення О. Шрамкова було запрошено на прес-конференцію, яка відбулась у Прес-центрі Южноукраїнського медіа холдінгу "Одеса-медіа".

Вже більше двох місяців представники малого та середнього бізнесу, трудового колективу ТОВ "Бізнес-Ренталс" відчувають значний тиск з боку членів радикально налаштованих громадських організацій.

У вересні поточного року ряд об’єктів нерухомості було взято під контроль СБУ та Національного агентства з питань розшуку та менеджменту активів (далі – АРМА). Орендарем нерухомості виступає ТОВ "Бізнес-Ренталс", яке на підставі законного договору надає суборенду майже 500 підприємцям.

Зі слів представника профспілкової організації ТОВ "Бізнес-Ренталс" Л. Чебан, підприємці стали заручниками ситуації, при якій ведеться боротьба за нерухомість. Л. Чебан повідомила представникам ЗМІ, що працівники налякані. Деякі з них не виходять на роботу, а частина підприємців і зовсім звільнилася. Від імені всього трудового колективу, чисельність якого складає зараз близько 200 чоловік, представник профспілки висловила обурення діями так званих патріотичних активістів, назвавши їх рейдерськими.

Для свого захисту трудовий колектив ТОВ "Бізнес-Ренталс" прийняв рішення увійти до складу Федерації профспілок Одеської області.

Крім того, трудовим колективом та представниками малого та середнього бізнесу була проведена попереджувальна акція соціального протесту з метою привернення уваги представників влади та правоохоронних органів до існуючої проблеми. Відповідне звернення було передано до Одеської міської ради та правоохоронних органів. Також прийняте звернення до Президента України, Генерального прокурора України, Міністра МВС та омбудсмена.

Під час прес-конференції слово було надано О. Шрамкову, який ознайомив присутніх із завданнями та компетенцією НСПП, визначив напрями її діяльності, а такожвисвітлив основні положення Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)".

Начальник Відділення окремо розглянув питання правових підстав застосування мирних акцій протесту, надав роз’яснення статей 39, 43 та 55 Конституції України.

О. Шрамков наголосив на необхідності вирішення конфліктної ситуації цивілізованим шляхом, виключно у правовому полі відповідно до чинного законодавства, підкресливши при цьому ефективність переговорного процесу як невід’ємного елементу ділових відносин.