E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 

І.Ситник, головний спеціаліст відділення НСПП в Кіровоградській області

 

20 грудня 2018 року начальник відділення НСПП в Кіровоградській області (далі –Відділення) О.Крайносвітта головний спеціаліст Відділення І. Ситник взяли участь у роботі Пленуму Кіровоградського обласного комітету профспілки працівників освіти і науки України з порядком денним: "Про удосконалення роботи організаційних ланок обласної організації профспілки та органів управління освіти області щодо дотримання соціальних гарантій працівників галузі в ході реформування освіти у нових соціально-економічних умовах шляхом виконання обласної галузевої угоди на 2016-2020 роки".

Учасники Пленуму – голови районних, міських та первинних організацій профспілки працівників освіти і науки України, заслухали та обговорили звіт С. Петрова, виконуючого обов'язки голови обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Профспілкові лідери приділили увагу питанням реформування закладів освіти Кіровоградської області, фінансування галузі, стану ведення соціального діалогу, колективно-договірної роботи та контролю за виконанням колективних договорів і угод. Зокрема, учасники Пленуму акцентували увагу на встановленні та виплаті надбавок за престижність педагогічної праці працівникам закладів дошкільної, позашкільної, професійно-технічної, вищої освіти та установ освіти; науково-педагогічним працівникам надбавок за високі досягнення у праці, за виконання особливо важливої роботи, за складність, напруженість у роботі в розмірі не менше 10 відсотків посадового окладу; ефективності виконання повноважень щодо здійснення громадського контролю за виплатою заробітної плати, додержанням законодавства про працю та про охорону праці, створенням безпечних і нешкідливих умов праці.

В. Таборанський, начальник управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації, прозвітував про стан виконання у 2018 році обласної галузевої угоди на 2016-2020 роки. Ознайомив учасників Пленуму з ходом реформування галузі освіти в Кіровоградській області, зокрема, звернув увагу на те, що головною метою реформування галузі є підвищення якості надання освітніх послуг.

О. Крайносвіт рекомендувала профспілковим лідерам своєчасно інформувати Відділення про порушення прав та інтересів найманих працівників. Закликала до активної взаємодії з роботодавцями, органами влади та Відділення з метою налагодження дієвого соціального діалогу, завчасного запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), оперативного їх вирішення у разі виникнення та забезпечення стабільних соціально-трудових відносин в галузі освіти Кіровоградської області.