E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Новини

 

Ю. Кирієнко, головний спеціаліст відділення НСПП в Чернігівській області

 

16 травня 2019 року відбулось засідання Новозаводської районної у місті Чернігові комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія), в якому взяв участь головний спеціаліст відділення НСПП в Чернігівській області (далі – Відділення) Ю. Кирієнко.

 

Р. Таран, провідний спеціаліст відділення НСПП в Донецькій області

 

15 травня 2019 року на виконання плану роботи відділення НСПП в Донецькій області (далі – Відділення) на травень поточного року та плану роботи Донецької облдержадміністрації на 2 квартал 2019 року, начальник Відділення А. Хімчак здійснив виїзд до виконкому Костянтинівської міської ради з метою надання методичної допомоги та проведення наради з представниками виконавчого комітету Костянтинівської міської ради з питань взаємодії Відділення з органами місцевого самоврядування у процесі запобігання виникненню та сприяння вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів) (далі – КТС(К)), оголошення чи проведення страйків та акцій соціального протесту, реалізації соціального діалогу у м. Костянтинівка.

 

О.Турчинська, головний спеціаліст відділення НСПП в Рівненській області

 

RIV15052019У рамках взаємодії відділення НСПП в Рівненській області (далі – Відділення) з Головним територіальним управлінням юстиції в Рівненській області, головний спеціаліст Відділення О.Турчинська 15 травня 2019 року взяла участь у постійно діючому семінарі для юрисконсультів територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій, державних підприємств, організацій та державних господарських об'єднань.

С.Паюк, заступник начальника відділення НСПП в Хмельницькій області

 

KHM1605201915 травня 2019 року голова Хмельницької обласної державної адміністрації В. Лозовий прозвітував за перший рік роботи на посаді. Послухати звіт в обласній філармонії зібралися представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, силових структур, територіальних підрозділів центральних органів влади, громадськість області, журналісти. Також, у заході взяла участь начальник відділення НСПП в Хмельницькій області (далі – Відділення) Т. Бабич.

 

К. Захарченко, головний спеціаліст відділення НСПП в Житомирській області

 

13 травня 2018 року в малій залі облдержадміністрації відбулося засідання територіальної тристоронньої соціально-економічної ради (далі – Рада) під головуванням голови Житомирської обласної державної адміністрації, в якому взяв участь начальник відділення НСПП в Житомирській області (далі – Відділення) С. Лісневський.

 

О. Воловар, провідний спеціаліст відділення НСПП в Закарпатській області

 

06 травня 2019 року начальником відділення НСПП в Закарпатській області (далі – Відділення) І. Палком проведена консультаційна зустріч з першим заступником начальника Регіонального відділення Фонду державного майна України по Закарпатській області М. Катуною, в ході якої обговорені питання про стан соціально-трудових відносин (далі – СТВ) в даній установі.

 

С. Власенко, начальник відділення НСПП в Черкаській області

 

02 травня 2019 року в приміщенні Управління Держпраці у Черкаській області (далі – Управління) відбулася нарада, присвячена підбиттю підсумків проведених заходів з нагоди Всесвітнього дня охорони праці, в якій взяв участь начальник відділення НСПП в Черкаській області (далі – Відділення) С. Власенко.

 

С. Зайцева, головний спеціаліст сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування відділення НСПП в місті Києві та Київській області

 

24 квітня 2019 року начальник відділення НСПП в місті Києві та Київській області (далі – Відділення) Д. Коцупал та головний спеціаліст Відділення С. Зайцева взяли участь у черговому засіданні тимчасової комісії Київської обласної державної адміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат на підприємствах, установах та організаціях Київської області (далі – Комісія).

 

Ю.Грушевич, головний спеціаліст відділення НСПП в Сумській області

 

SUM0205201902 травня 2019 року відбулось засідання робочої групи Сумської обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія). Очолила засідання заступник голова Сумської ОДА І. Купрейчик.

 

 

М. Кухарська, завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування відділення НСПП в місті Києві та Київській області

 

24 квітня 2019 року головний спеціаліст сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування відділення НСПП в місті Києві та Київській області (далі – Відділення) С. Зайцева взяла участь у черговому засіданні тимчасової комісії Подільської районної в місті Києві державної адміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія).