E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Cічень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Новини

    TER28012020У рамках Угоди про співпрацю між департаментом соціального захисту населення Тернопільської ОДА (Департамент) та відділенням НСПП в Тернопільській області (Відділення) 21 січня начальником Відділення Н. Шершньовою проведено робочу зустріч з директором Департаменту В. Боярським, під час якої підбито підсумки виконання положень Угоди.
    Сторонами обговорено стан соціально-трудових відносин (СТВ) на підприємствах, установах, організаціях області на початок 2020 року та проаналізовано результати проведеної роботи у 2019 році щодо сприяння вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів) (КТС(К)) та запобігання їх виникненню. Окрему увагу приділено обговоренню нагальних питань соціальної сфери.

    24 січня 2020 року з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту) (КТС(К)) на ДП "Кіровоградський КХП № 2" начальник відділення НСПП в Кіровоградській області (Відділення) О. Крайносвіт провела узгоджувальну зустріч з головою первинної профспілкової організації" С. Вовнянком.

 
      За ініціативи начальника відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) В. Бойко 23 січня відбулась нарада працівників Відділення з представниками Управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради (Управління), на якій обговорювались питання, зокрема щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста Каховки.

    22 січня 2020 року у Донецькій облдержадміністрації відбулася нарада під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації Ю. Костюніної (Нарада), в якій взяв участь начальник відділення НСПП в Донецькій області (Відділення) А. Хімчак.

POL23012020     У рамках Угоди про співпрацю 22 січня у відділенні НСПП в Полтавській області (Відділення) відбулась робоча нарада начальника Відділення О. Атаманюк з представниками Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА (Департамент), а саме: заступником директора Департаменту Л. Новосад, начальником відділу оплати праці та врегулювання соціально-трудових відносин (СТВ) Департаменту Л. Бурбигою, головним спеціалістом відділу оплати праці та врегулювання СТВ Департаменту Я. Засенко.

          POL2101202021 січня відбулась робоча зустріч начальника відділення НСПП в Полтавській області (Відділення) О. Атаманюк із новопризначеним заступником голови обласної державної адміністрації з питань будівництва, житлово-комунального господарства, соціального забезпечення, соціального захисту населення, освіти і науки, охорони здоров'я К. Рижеченко, з метою інформування про основні функції НСПП та діяльність Відділення.

      17 січня фахівцями відділення НСПП у Вінницькій області (Відділення) проведено засідання круглого столу, у якому взяли участь представники Департаменту соціальної і молодіжної політики Вінницької ОДА (Департамент).

   KHM21012020 З метою сприяння поліпшенню стану соціально-трудових відносин на комунальному некомерційному підприємстві "Старокостянтинівська центральна районна лікарня" 20 січня в.о. начальника відділення НСПП в Хмельницькій області (Відділення) С. Паюк проведено узгоджувальну зустріч з представником найманих працівників медичного закладу.
      Розпорядженням голови Старокостянтинівської районної ради від 28.12.2019 внесено зміни та доповнення до розпорядження від 18.12.2019 "Про оголошення конкурсу та початок формування конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства "Старокостянтинівська центральна районна лікарня".

 
   MYK2101202020 січня фахівцями відділення НСПП в Миколаївській області (Відділення) проведено робочу зустріч із представником найманих працівників філії "Новобузький райавтодор" ДчП "Миколаївський облавтодор" ВАТ "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України", начальником Казанківського дорожньо-ремонтного пунктуЮ. Фесенком.
     Наразі підприємство перебуває на обліку Відділення в системі запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів). У зв'язку з наявністю заборгованості із виплати заробітної плати, сума якої склала понад 1 млн грн, наймані працівники звернулись до Відділення з метою отримання консультації щодо порядку вступу у колективний трудовий спір (конфлікт) КТС(К)). На сьогодні, сума боргу перед 41 найманим працівником продовжує зростати.

    16 січня 2020 року в приміщенні Управління Держпраці в Черкаській області (Управління) у рамках співпраці зі сторонами соціального діалогу, відбулось засідання круглого столу, в якому взяв участь начальник відділення НСПП в Черкаській області (Відділення) С. Власенко. Захід відбувся з метою підсумовування результатів діяльності соціальних партнерів за 2019 рік.