E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Липень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

     Нова модель вирішення трудових спорів в Україні      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Новини

 

Ю. Демченко, головний спеціаліст відділення НСПП в Чернігівській області

 

13 липня 2017 року відбулось засідання Новозаводської районної у місті Чернігові комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів (далі – Комісія), в якому взяла участь в. о. начальника відділення НСПП в Чернігівській області (далі – Відділення) М. Максименко.

 

О. Клепач, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

 

12 липня 2017 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) С. Четвертак взяв участь у засіданні районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району (далі – Комісія), яке відбулось під головуванням заступника голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району С. Даркової.

 

О. Німченко, головний спеціаліст відділення НСПП в Херсонській області

 

З метою вивчення стану додержання керівниками підприємств, установ та організацій області законодавства про працю, 12 липня 2017 року в приміщенні обласної державної адміністрації проведена нарада, у якій взяли участь представники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів державної влади, органів місцевого самоврядування. На зазначеній нараді також був присутній виконуючий обов’язки начальника відділення НСПП в Херсонській області В. Мирошниченко.

 

Ю. Запорожченко, головний спеціаліст відділення НСПП в Миколаївській області

 

Mik0607201705 липня 2017 року заступником начальника відділення НСПП в Миколаївській області (далі – Відділення) С. Загребайленко взято участь у засіданнях обласної та міської міжвідомчих робочих груп з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати (далі – Робоча група).

На засіданні обласної Робочої групи Н. Єфремова, начальник головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області та В. Решетник, начальник управління податків і зборів з фізичних осіб головного управління Державної фіскальної служби у Миколаївській області доповіли про підсумки моніторингу ситуації щодо запровадження мінімальної заробітної плати не нижче 3200 грн. на підприємствах, в організаціях та установах Миколаївської області. У порівнянні з січнем 2017 року відсоток осіб, які отримують заробітну плату нижче мінімальної скоротився, але залишається ще відносно високим – 14% до кількості працюючих в області.

 

І.Нечипорик, головний спеціаліст відділення НСПП в Рівненській області

 

Riv05072017У приміщенні відділення НСПП в Рівненській області (далі – Відділення) відбулася робоча зустріч колективу Відділення із заступником начальника управління – начальником відділу професійно-технічної та вищої освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації П. Коржевським У ході зустрічі було обговорено стан соціально-трудових відносин (далі – СТВ) в закладах професійно-технічної освіти області.

Зокрема, було зазначено, що працівники Відділення спільно із міськими та районними інформаційно-консультаційними центрами НСПП провели моніторинг стану СТВ в трудових колективах професійно-технічних навчальних закладів, в результаті якого зафіксовано існування соціальної напруги. Основною причиною є те, що після введення в дію Постанови КМУ від 14 грудня 2016 року №974 «Про внесення змін у додаток 2 до постанови КМУ від 30 серпня 2002 року № 1298», в одному й тому ж професійно-технічному навчальному закладі створюються різні умови оплати праці педагогічних працівників. Зокрема, педагогічні працівники, які викладають загальноосвітні предмети, мають вищі посадові оклади ніж ті, що читають професійні предмети. Постановою передбачено, що підвищення відбувається в різні строки залежно від джерел фінансування, а саме: у закладах, що фінансуються за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам – з 1 січня 2017 року, в інших закладах та установах – з 1 вересня 2017 року.

 

О. Петренко, головний спеціаліст відділення НСПП в Черкаській області

 

29 червня 2017 року відбулося засідання тимчасової комісії Черкаської обласної державної адміністрації (далі – Черкаська ОДА) з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат (далі – Комісія) у якому взяв участь начальник відділення НСПП в Черкаській області (далі – Відділення) С. Власенко.

 

О. Федченко, головний спеціаліст відділення НСПП в Кіровоградській області

 

Kir3006201729 червня 2017 року заступник начальника відділення НСПП в Кіровоградській області (далі – Відділення) О. Крайносвіт взяла участь у засіданні обласної тристоронньої соціально-економічної ради (далі – Рада).

Засідання відбулося під керівництвом П. Штутмана, голови ради об’єднання організацій роботодавців області, за участю С. Коваленка, першого заступника голови облдержадміністрації, М. Баланенка, голови Федерації профспілок області та членів ради.


А. Хімчак, начальник відділення НСПП в Донецькій області

 

          29 червня 2017 року у м. Краматорськ відбулось засідання колегії Донецької обласної державної адміністрації, обласної військово-цивільної адміністрації за участю голів районних державних адміністрацій, районних рад, міських голів, голів об’єднаних територіальних громад, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів державної виконавчої влади. На засідання було запрошено начальника відділення НСПП в Донецькій області (далі – Відділення) А. Хімчака.

Б. Старунчак, провідний спеціаліст відділення НСПП в Закарпатській області

27 червня 2017 року у приміщенні Закарпатської обласної держадміністрації відбулось чергове засідання Закарпатської обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та податкового боргу (далі – Комісія) у якому взяла участь провідний спеціаліст відділення НСПП в Закарпатській області (далі – Відділення) Б. Старунчак.

Г.Шинкаренко, заступник начальника відділення НСПП у Хмельницькій області

Khm3006201727 червня 2017 року заступник начальника відділення НСПП у Хмельницькій області (далі – Відділення) Г. Шинкаренко взяла участь у форумі-нараді з роботодавцями міста, як представник комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та робочої групи зі сприяння легалізації "тіньової" зайнятості населення та "тіньової" заробітної плати.