E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Новини

    12 листопада 2019 року, в приміщенні Департаменту соціального захисту населення Черкаської обласної державної адміністрації (Департамент), головний спеціаліст відділення НСПП в Черкаській області (Відділення) Л. Єжель провела робочу нараду з заступником директора Департаменту О. Шимчуком та працівниками Департаменту, а також з представниками Черкаської обласної профспілки працівників соціальної сфери України (Профспілка).

    Державне підприємство "Чернігівторф" з 04.06.2019 року перебувало на обліку відділення НСПП в Чернігівській області (Відділення) у системі запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) КТС(К)).
    Ускладнення стану соціально-трудових відносин (СТВ) на підприємстві зумовлено низкою причин, зокрема складним фінансово-економічним станом підприємства, припиненням виробничої діяльності його структурних підрозділів, сезонним характером роботи, зменшенням кількості замовників на продукцію.
  Основними чинниками, які вплинули на підвищення рівня соціального напруження у трудовому колективі є заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам, порушення термінів виплати поточної заробітної плати, низький рівень оплати праці.
    Виконуючи свої повноваження, Відділення проводило узгоджувальні зустрічі як зі сторонами СТВ, так і зацікавленими сторонами соціального діалогу. У зв'язку з нестабільною ситуацією на підприємстві, сторонам СТВ надавались відповіді на запити та роз'яснення щодо вирішення розбіжностей відповідно до вимог чинного законодавства.
  Про конфліктну ситуацію та здійснені заходи представники Відділення та керівник підприємства неодноразово доповідали на засіданнях обласної тимчасової та Новозаводської районної у місті Чернігові комісій з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та на засіданнях регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами державної виконавчої служби рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов'язаних з трудовими правовідносинами.
  Незважаючи на проведені заходи, ситуація в трудовому колективі майже не змінилась, заборгованість із виплати заробітної плати у порівняні із червнем поточного року продовжувала зростати.
   У зв'язку з цим, працівники підприємства прийняли рішення щодо вступу в КТС(К) відповідно до Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", про що повідомили Відділення та надали відповідний пакет документів. Вимоги працюючих стосуються погашення заборгованості із заробітної плати та забезпечення її своєчасної виплати відповідно до законодавства.
  Відділенням здійснено аналіз вимог найманих працівників і повноважень представників сторін КТС(К) та направлено до НСПП відповідне подання.
05 листопада 2019 року розпорядженням НСПП зареєстровано КТС(К)між найманими працівниками та адміністрацією державного підприємства "Чернігівторф". Відділення здійснюватиме правовий супровід КТС(К) та сприятиме його своєчасному вирішенню.

IF04112019

01 листопада 2019 року в приміщенні Івано-Франківської облдержадміністрації відбулося чергове засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (Комісія) під головуванням заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації С. Онищук.

 SUM061120195 листопада відбулась робоча зустрічначальника відділення НСПП в Сумській області (Відділення) О. Пирогова із заступником голови Сумської обласної ради Т. Головко.

   Під час зустрічі обговорено стан соціально-трудових відносин (СТВ) у трудових колективах підприємств, установ та організацій м. Суми, які відзначаються підвищеним рівнем конфліктогенності.

DON06112019

   04 листопада 2019 року під керівництвом заступника голови облдержадміністрації В. Філашкіна відбулося чергове засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, у якому взяв участь начальник відділення НСПП в Донецькій області (Відділення) А. Хімчак. На засіданні Комісії були присутні і представники місцевих органів виконавчої влади та керівники підприємств.

   

   25 жовтня 2019 року в приміщенні Тернопільської обласної ради відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров'я, сім'ї, материнства і дитинства (Комісія), в якому взяла участь начальник відділення НСПП в Тернопільській області (Відділення) Н. Шершньова.

ODE3110201930 жовтня у приміщенні Одеської обласної державної адміністрації відбулось засідання Одеської обласної тристоронньої соціально-економічної ради, у якому взяли участь начальник відділення НСПП в Одеській області (Відділення) О. Шрамков та завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування К. Бадьон.

30 жовтня начальник відділення НСПП в Запорізькій області (Відділення) С. Четвертак взяв участь у засіданні комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення) та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району (Комісія), яке відбулось під головуванням заступника голови РДА, заступника голови районної комісії С. Даркової.

29 жовтня начальник відділення НСПП в місті Києві та Київській області (Відділення) Д. Коцупал та головний спеціаліст сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування Відділення НСПП М. Глухова взяли участь у черговому засіданні тимчасової комісії Київської обласної державної адміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

CA0111201931 жовтня 2019 року Голова Національної служби посередництва і примирення Олександр Ярославович Окіс взяв участь у міжнародному Форумі профспілкового активу: "Профспілка: кроки в майбутнє", організованому Профспілкою працівників державних установ України.

Захід відбувся за участю соціальних партнерів, делегацій Профспілки державних службовців Швеції Fackforbundet ST, Європейської федерації профспілок громадського обслуговування та інших міжнародних партнерів, експертів з питань розвитку громадського суспільства.