E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Новини

 

18 березня відбулась робоча зустріч начальника відділення НСПП в Закарпатській області (Відділення) І. Палка з директором Ужгородської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості (Філія) Ю. Лукачем.

sum2003202018 березня відбулась робоча зустріч начальника відділення НСПП в Сумській області (Відділення) О. Пирогова із заступником голови Сумської обласної ради Т. Головко, під час якої обговорено стан соціально-трудових відносин на конфліктогенних підприємствах Сумської області та визначено шляхи подальшої взаємодії щодо його стабілізації.

О. Пирогов висловив стурбованість через недостатнє фінансування закладів медичної галузі та оптимізацію кадрів, що може призвести до ускладнення стану СТВ в трудових колективах.

Так, за інформацією начальника обласного управління охорони здоров'я Д. Кравцова субвенція на І квартал 2020 року дозволяє здійснити лише обов'язкові виплати із заробітної плати, у зв'язку зі збільшенням мінімальної зарплати та зростанням тарифного окладу працівника І розряду. Реалізація медичної реформи передбачає оптимізацію кадрів. Кошти на виплату вихідної допомоги та компенсації за невикористану відпустку звільненим працівникам не були передбачені в достатній кількості.

    Kir1203202012 березня відбулась узгоджувальна зустріч О. Крайносвіт, начальника відділення НСПП в Кіровоградській області (Відділення), з І. Маєвською, головою первинної профспілкової організації працівників філії ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" "Кропивницька регіональна дирекція" (Профспілка), з метою обговорення стану соціально-трудових відносин (СТВ) у філії.

    16 березня у Донецькій облдержадміністрації відбулася чергова нарада, під головуванням заступника голови Донецької ОДА Ю. Костюніної, у якій взяв участь начальник відділення НСПП в Донецькій області (Відділення) А. Хімчак.

    10 березня у приміщенні Донецької облдержадміністрації відбулась робоча зустріч начальника відділення НСПП в Донецькій області (Відділення) А. Хімчака з заступником директора Департаменту розвитку базових галузей промисловості Донецької облдержадміністрації Т. Тараненко.

    04 березня відбулась робоча зустріч начальника відділення НСПП в Рівненській області (Відділення) із т.в.о. директора ДП "Рівнеторф", під час якої обговорено нагальні питання підприємства.

 
     KHM100320205 березня відбулась робоча зустріч начальника відділення НСПП в Хмельницькій області (Відділення) Т. Бабич з головою Хмельницької облдержадміністрації Д. Габінетом з метою обговорення актуальних питань щодо шляхів поліпшення стану соціально-трудових відносин (СТВ) на підприємствах, в установах та організаціях області, де упродовж 2019-2020 років спостерігалось їх ускладення між найманими працівниками та роботодавцями.
    Під час зустрічі було зазначено, що завдяки спільним зусиллям Відділення та суб’єктів сторін соціального діалогу, стан СТВ в області, у цілому, залишається стабільним. Незважаючи на виникнення на окремих підприємствах конфліктних ситуацій, вони вирішені виключно в конструктивному правовому руслі, а завчасне попередження проведення стихійних страйків та акцій соціального протесту дозволило уникнути ескалації конфліктних ситуацій в масштабах області.

mik0503202004 березня, у приміщенні Миколаївської обласної ради профспілок, відбулось засідання президії Миколаївської обласної ради профспілки працівників соціальної сфери (Профспілка), членом якої є начальник відділення НСПП в Миколаївській області (Відділення) О. Євченко.
  Голова Профспілки О. Василюк поінформувала присутніх про дотримання прав членів профспілки під час скорочень відповідно до постанови КМУ від 03.11.2019 № 926, якою встановлено граничну чисельність працівників місцевих державних адміністрацій. Зокрема на Миколаївщині передбачено скорочення, крім вакантних посад, ще 136 працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення районних державних адміністрацій.

 

05032020    03 березня в Чернігівській ОДА відбулась нарада з питань врегулювання конфлікту на ДП "Чернігівторф", у якій взяли участь перший заступник голови Чернігівської облдержадміністрації В. Загайний, заступник голови Чернігівської облдержадміністрації О. Савченко, заступник начальника регіонального відділення – начальник управління забезпечення реалізації повноважень у Чернігівській областіРВ Фонду Державного майна України по Київській, Черкаській і Чернігівській областях В. Йовенко, заступник начальника відділення НСПП в Чернігівській області М. Максименко, т.в.о. директора ДП "Чернігівторф" П. Слуценко, а також керівник філії "Смолинський торфозавод" ДП "Чернігівторф" В. Огієнко та керівник філії "Ірванцівський торфозавод" ДП "Чернігівторф" Ю. Журавльов.