E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

      Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення  від 21 липня 2011 року №73, Комісією відділення Національної служби посередництва і примирення в Харківській області (далі – Комісія) здійснено оцінку відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності Харківської обласної організації Всеукраїнської професійної спілки працівників органів державної податкової служби.

      За результатами проведеного Комісією аналізу та вивчення поданих до відділення Національної служби посередництва і примирення в Харківській області (далі – Відділення) документів,Харківська обласна організація Всеукраїнської професійної спілки працівників органів державної податкової служби визнана такою, що підтвердила репрезентативність на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладанням територіальних угод та делегування представників до органів соціального діалогу.

    У ході зустрічі, що відбулася 08 липня 2020 року, начальник Відділення С. Лайковвручив уповноваженому представнику Харківської обласної організації Всеукраїнської професійної спілки працівників органів державної податкової служби А. Луцькій Свідоцтво про підтвердження репрезентативності.

Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом НСПП від 21 липня 2011 року № 73, у червні 2020 року до відділення Національної служби посередництва і примирення в Рівненській області (далі - Відділення) надійшли документи, від Рівненської обласної  профспілкової організації працівників споживчої кооперації  України, з метою підтвердження репрезентативності.

 В результаті роботи Комісії відділення Національної служби посередництва і примирення в Рівненській області було підготовлено Висновок і прийнято Рішення Відділення, згідно з яким Рівненську обласну профспілку профспілкову організацію працівників споживчої кооперації України визнано такою, що підтвердила свою репрезентативність на територіальному рівні.

         01 липня 2020 року у приміщенні Рівненської облспоживспілки відбулась зустріч начальника Відділення Т.Фокіної із головою Рівненської обласної профспілкової організації працівників споживчої кооперації України М.Вознюком, під час якої було вручено Свідоцтво від 01 липня 2020 року №001–20-17–Т про визнання Рівненської обласної профспілкової організації працівників споживчої кооперації такою, що підтвердила свою репрезентативність на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та делегування представників до органів соціального діалогу. 

             Окрім цього, в ході зустрічі були обговорені питання подальшої співпраці у напрямах врегулювання ймовірних розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин, вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) та забезпечення соціальної стабільності у трудових колективах споживчої кооперації Рівненської області.

 

Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторони профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21.07.2011 № 73, у березні 2020 року до відділення Національної служби посередництва і примирення в Сумській області (далі - Відділення) надійшли документи від Сумської обласної профспілкової організації працівників будівництва та промисловості будівельних матеріалів для підтвердження репрезентативності вказаної профспілки на територіальному рівні.

До складу профспілкової організації входять громадяни, які працюють (навчаються) на підприємствах, в об'єднаннях, організаціях та установах в галузі будівництва, промисловості будівельних матеріалів, проєктних і науково-дослідних організаціях, незалежно від форм власності і відомчої належності, навчальних закладах будівельного профілю.

Загальна чисельність членів Сумської обласної профспілкової організації працівників будівництва та промисловості будівельних матеріалів, становить 4388 осіб.

Основний вид економічної діяльності профспілки – «діяльність професійних спілок» (КВЕД 94.20).

Профспілкова організація є всеукраїнською. У вересні 2018 року укладено Галузеву угоду між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Профспілкою працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України на 2019-2020 роки.

У грудні 2013 року територіальне управління та Сумська обласна профспілкова організація працівників будівництва та промисловості будівельних матеріалів підписали Угоду про співробітництво у сфері промислової безпеки та охорони праці. Основний акцент положень документа було зроблено на підвищення якості життя, гарантій зайнятості працівників, динамічного зростання заробітної плати, створення безпечних умов праці шляхом модернізації до рівня світових стандартів.

За результатами опрацювання поданих матеріалів, Комісією Відділення прийнято рішення про підтвердження репрезентативності Сумської обласної профспілкової організації працівників будівництва та промисловості будівельних матеріалів на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та делегування представників до органів соціального діалогу.

Так, на підставі прийнятого рішення, 07 травня 2020 року начальник Відділення О. Пирогов вручив свідоцтво про підтвердження репрезентативності на територіальному рівні голові профспілкової організації С. Литвинюку.

Сторони зустрічі домовились про подальшу співпрацю та взаємне оперативне інформування для ефективного реагування на загострення соціально-трудових відносин у трудових колективах області.

       

        Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» та Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення  від 21 липня 2011 року №73, Комісією відділення Національної служби посередництва і примирення в Харківській області (далі – Комісія) підтверджено репрезентативність Харківської обласної організації профспілки працівників соціальної сфери України.

 

       За результатами проведеного Комісією аналізу та вивчення поданих до відділення Національної служби посередництва і примирення в Харківській області (далі – Відділення) документів, Харківська обласна організація профспілки працівників соціальної сфери України визнана такою, що підтвердила репрезентативність на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.

 

       14 травня 2020 року відбулася зустріч начальника Відділення С. Лайкова, заступника начальника Відділення Г. Клочко із головою Харківської обласної організації профспілки працівників соціальної сфери України Л. Пластун та фахівцями галузевої профспілки. В ході зустрічі було обговорено стан соціально-трудових відносин на підприємствах та установах соціальної сфери Харківської області, ознайомлено учасників зустрічі із результатами роботи Відділення по здійсненню оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок і організацій роботодавців на територіальному рівні.

 

       Наприкінці зустрічі, в урочистій обстановці, начальник Відділення С. Лайков вручив голові Харківської обласної організації профспілки працівників соціальної сфери України Л. Пластун Свідоцтво про підтвердження репрезентативності.

 

      Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» від 23 грудня 2010 року № 2862-VI, Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21 липня 2011 року №73, комісією відділення Національної служби посередництва і примирення в Чернігівській області з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок і організацій (далі – Комісія), проведено відповідну роботу згідно із зверненням Чернігівської обласної організації професійної спілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України.

 

 

      З’ясовано, що загальна чисельність працівників, які працюють в установах органів внутрішніх справ, які входять до складу організації – 2059 осіб. Основний вид економічної діяльності – 94.20 «Державне управління й оборона; обов’язкове соціальне страхування». Укладено Галузеву угоду між Міністерством внутрішніх справ України, Професійною спілкою атестованих працівників органів внутрішніх справ України та Професійною спілкою працівників державних установ України.

 

      За результатами проведеної роботи Комісії, в установленому порядку підготовлено та подано на розгляд начальнику відділення Національної служби посередництва і примирення в Чернігівській області (далі – Відділення) Висновок щодо підтвердження репрезентативності зазначеної профспілки.

 

 

   Рішенням від 23 грудня 2019 року за №003/19-25-П, Чернігівську обласну організацію професійної спілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України визнано такою, що відповідає критеріям репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та делегування представників до відповідних органів соціального діалогу.

 

      23 грудня 2019 року начальником Відділення проведено робочу зустріч із головою профспілкової організації І. Поплавським, під час якої, в урочистій атмосфері, вручено Свідоцтво встановленого зразка.