E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

      Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення  від 21 липня 2011 року №73, Комісією відділення Національної служби посередництва і примирення в Харківській області (далі – Комісія) здійснено оцінку відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності Харківської обласної організації Всеукраїнської професійної спілки працівників органів державної податкової служби.

      За результатами проведеного Комісією аналізу та вивчення поданих до відділення Національної служби посередництва і примирення в Харківській області (далі – Відділення) документів,Харківська обласна організація Всеукраїнської професійної спілки працівників органів державної податкової служби визнана такою, що підтвердила репрезентативність на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладанням територіальних угод та делегування представників до органів соціального діалогу.

    У ході зустрічі, що відбулася 08 липня 2020 року, начальник Відділення С. Лайковвручив уповноваженому представнику Харківської обласної організації Всеукраїнської професійної спілки працівників органів державної податкової служби А. Луцькій Свідоцтво про підтвердження репрезентативності.