E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

     Нова модель вирішення трудових спорів в Україні      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21 липня 2011 року № 73, Комісією відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення) з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності суб’єктів сторін профспілок і організацій роботодавців на територіальному рівні було здійснено аналіз документів, наданих Дніпропетровською обласною незалежною профспілкою працівників вантажного, пасажирського автотранспорту та спецтехніки.

За підсумками проведеної Відділенням роботи, Дніпропетровська обласна незалежна профспілка працівників вантажного, пасажирського автотранспорту та спецтехніки була визнана такою, що підтвердила репрезентативність на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та делегування представників до органів соціального діалогу у відповідній галузі.

03 листопада 2017 року голові Дніпропетровської обласної незалежної профспілки працівників вантажного, пасажирського автотранспорту та спецтехніки О. Погорілову, начальником Відділення І. Чубом, було видано Рішення від 03.11.2017 №014-17/04-П «Про підтвердження репрезентативності Дніпропетровської обласної незалежної профспілки працівників сфери страхування та фінансово діяльності» та Свідоцтво про підтвердження репрезентативності від 03.11.2017 № 012-17/04-Т.

Під час урочистого заходу також були обговорені напрямки співпраці Відділення та Дніпропетровської обласної незалежної профспілки працівників вантажного, пасажирського автотранспорту та спецтехніки у справі сприяння стабілізації стану соціально-трудових відносин у трудових колективах підприємств Дніпропетровської області.