E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

     Нова модель вирішення трудових спорів в Україні      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

На виконання Закону України "Про соціальний діалог в Україні" та Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21.07.2011 № 73, відділення Національної служби посередництва і примирення в Львівській області (далі – Відділення) продовжує проводити роботу з питань оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців на територіальному рівні.

 

Відповідно до вимог ст. 7 Закону України “Про соціальний діалог в Україні" підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців здійснюється один раз на п’ять років, для отримання права на участь у колективних переговорах з укладення територіальних угод та делегування представників до органів соціального діалогу.

 

Упродовж 2011-2016 років та 10 місяців 2017 року Відділенням визнано репрезентативними та такими, що підтвердили свою репрезентативність 18 територіальних організацій (об'єднань) профспілок та 5 організацій роботодавців.

 

З метою подальшого проведення роботи з питань оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців на територіальному рівні Відділенням проведено робочі зустрічі та діалог з представниками Львівської обласної організації профспілки працівників соціальної сфери України, Львівської регіональної профспілкової організації працівників Національної академії наук України, Територіальної профспілкової організації №3 Профспілки працівників Збройних сил України, Бориславської міської профспілкової організації працівників охорони здоров'я України.

 

 

 В ході проведеного діалогу з представниками територіальних організацій профспілок були обговорені питання щодо взаємодії сторін соціального діалогу та надані роз’яснення щодо переліку документів, необхідних для проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності. Також, було обговорено питання щодо подальшої взаємодії Відділення та профспілок з питань запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) та сприяння своєчасному їх вирішенню.