E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

     Нова модель вирішення трудових спорів в Україні      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» від 23.12.2010р. № 2862-VI, Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21 липня 2011 року №73, 01 грудня 2017 року комісією відділення Національної служби посередництва і примирення в Чернігівській області з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок і організацій (далі – Комісія),здійснено відповідні заходи щодо Територіального форуму профспілкових організацій Чернігівської області.

 

За результатами проведеної роботи в установленому порядку та аналізу отриманих документів, Комісією було підготовлено та подано на розгляд начальнику відділення Національної служби посередництва і примирення позитивний Висновок щодо підтвердження репрезентативності зазначеної організації.

 

На доручення начальника відділення Національної служби посередництва і примирення, Голова комісії, заступник начальника відділення Національної служби посередництва і примирення М.Максименко вручила голові Територіального форуму профспілкових організацій Чернігівської області С.Павленку Свідоцтво №003-17/25-Т про відповідність критеріям репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та делегування представників до органів соціального діалогу.