E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

     Нова модель вирішення трудових спорів в Україні      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

       Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення     від 21 липня 2011 року за №73, Комісією відділення Національної служби посередництва і примирення в Полтавській області (далі-Відділення) було підтверджено оцінку відповідності критеріям репрезентативності Полтавської обласної організації профспілки працівників культури України на територіально-галузевому рівні.

 

    04 грудня 2017 року начальник Відділення О.Атаманюк вручила уповноваженому представнику Полтавської обласної організації профспілки працівників культури України Н. Хуснудіновій рішення та Свідоцтво від 27 листопада 2017 року №010-17/16-П про підтвердження оцінки на відповідність критеріям репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладання галузевих (територіальних) угод та делегування представників до відповідних органів соціального діалогу.

 

       Під час урочистого заходу також були обговорені напрямки подальшої співпраці Відділення та Полтавської обласної організації профспілки працівників культури України з метою попередження виникнення ускладнень стану соціально-трудових відносин та збереження  соціальної стабільності в Полтавській області.