E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 

3475 общ    

     Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» та Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення  від 21 липня 2011 року №73, відділення НСПП в Харківській області (далі – Відділення) продовжує роботу по здійсненню оцінки відповідності критеріям репрезентативності на територіальному рівні.
   За результатами проведеного Комісією Відділення аналізу та вивчення поданих документів, Балаклійська районна організація профспілки працівників освіти і науки України,  Нововодолазька селищна організація  профспілки працівників освіти і науки України, Мереф’янська міська організація профспілки працівників освіти і науки України, Роганська селищна організації профспілки працівників освіти і науки України визнані такими, що відповідають критеріям репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення угод відповідного рівня та для делегування представників до органів соціального діалогу.
    07 червня 2018 року у приміщені Центру культури, науки та мистецтва «Харківський будинок вчених» відбувся семінар-нарада з головами територіальних профспілкових організацій Харківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України. В заході взяли участь начальник Відділення С. Лайков та головний спеціаліст Відділення Т.  Колеснікова. Засідання наради відбулося під керівництвом голови Харківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України  Л. Дулуб.
 
    У своєму виступі С. Лайков ознайомив присутніх учасників наради із результатами роботи Відділення по здійсненню оцінки відповідності критеріям репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців протягом поточного року та підкреслив, що для досягнення спільних домовленостей між сторонами соціального діалогу на територіальному рівні необхідна постійна взаємодія у форматі, який би відповідав вимогам сьогодення. Також начальник Відділення С. Лайков привітав голів Балаклійської районної організації профспілки працівників освіти і науки України, Нововодолазької селищної організації профспілки працівників освіти і науки України, Мереф’янської міської організації профспілки працівників освіти і науки України, Роганської селищної організації профспілки працівників освіти і науки України із визнанням профспілкових організацій такими, що відповідають критеріям репрезентативності та в урочистій обстановці вручив їм Свідоцтва про відповідність критеріям репрезентативності.