E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

20 грудня 2018 року О. Крайносвіт, начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області  (далі – Відділення) та І. Ситник, головний спеціаліст Відділення, взяли участь у роботі VІІІ Пленуму Кіровоградської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України. Одним із питань, стало обговорення учасниками Пленуму підтвердження оцінки відповідності критеріям репрезентативності відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» (далі – Закон).

 

О. Крайносвіт зазначила, що відповідно до повноважень, наданих Законами України « Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» та «Про соціальний діалог в Україні» Відділенням здійснюється проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок на території Кіровоградської області. Так, упродовж 2018 року підтвердили репрезентативність 8 районних організацій профспілок працівників освіти і науки України, зокрема:

   -Олександрівська районна організація профспілки працівників освіти і науки України;

  -Новоукраїнська районна організація профспілки працівників освіти і науки України;

   -Петрівська районна організація профспілки працівників освіти і науки України;

  -Кіровоградська районна організація профспілки працівників освіти і науки України;

  -Новоархангельська районна організація профспілки працівників освіти і науки України;

 -Олександрійська районна організація профспілки працівників освіти і науки України;

 -Добровеличківська районна організація профспілки працівників освіти і науки України;

 -Новгородківська районна організація профспілки працівників освіти і науки України.

 

Також, О. Крайносвіт звернула увагу присутніх, що підтвердження репрезентативності суб’єктів сторони профспілок здійснюється один раз на п’ять років та на необхідність своєчасної підготовки і подання документів з метою належного їх вивчення, та ухвалення Комісією Відділення відповідного висновку – підстави для прийняття відповідного рішення.

 

У підсумку зустрічі О. Крайносвіт вручила Свідоцтва про підтвердження репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та делегуванні представників до органів соціального діалогу вищезазначеним районним організаціям профспілки працівників освіти і науки України в Кіровоградській області.