E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Поточні новини

Рівненщина: участь у засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

Riv0212202001 грудня начальник відділення НСПП в Рівненській області (Відділення) Т. Фокіна взяла участь у засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (Комісія).

Робоча зустріч з представником Федерації профспілок Хмельницької області

KHM0412202002 грудня начальник відділення НСПП в Хмельницькій області (Відділення) С. Паюк провела робочу зустріч з головним правовим інспектором праці Федерації профспілок Хмельницької області (ФПХО) П. Іващенком.

Івано-Франківщина: взаємодія з обласною профспілкою працівників охорони здоров'я

IF02122020

02 грудня начальник відділення НСПП в Івано-Франківській області (Відділення) Р. Баб'юк взяв участь у робочій нараді, яка відбулася в обкомі профспілки працівників охорони здоров'я.

Кіровоградщина: робоча зустріч з представниками КЗ "Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.І. Чижевського"

01 грудня відбулася робоча зустріч начальника відділення НСПП в Кіровоградській області (Відділення) О. Крайносвіт з представниками комунального закладу "Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. І. Чижевського", а саме: заступником директора бібліотеки О. Ткаченко, головою первинної профспілкової організації А. Осокіною та іншими членами трудового колективу.

Офіційна інформація

      Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 23.09.2020 № 448-р знято з реєстрації першу вимогу у колективному трудовому спорі (конфлікті) між найманими працівниками відділу електриків товариства з обмеженою відповідальністю «Інвест Прайд» міста Луцька Волинської області та адміністрацією товариства з обмеженою відповідальністю «Інвест Прайд» міста Луцька Волинської області, зареєстровану розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 15.07.2019 № 233-р (реєстраційний номер 074-19/03-В), як вирішену: «1. Компенсувати витрати на придбання спецодягу та інших засобів індивідуального захисту придбаних за власні кошти працівників відділу електриків відповідно до ст. 164 КЗпП України».