E-MAIL РОЗСИЛКА



Joomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Поточні новини

Рівненщина: участь у засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

Riv0212202001 грудня начальник відділення НСПП в Рівненській області (Відділення) Т. Фокіна взяла участь у засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (Комісія).

Робоча зустріч з представником Федерації профспілок Хмельницької області

KHM0412202002 грудня начальник відділення НСПП в Хмельницькій області (Відділення) С. Паюк провела робочу зустріч з головним правовим інспектором праці Федерації профспілок Хмельницької області (ФПХО) П. Іващенком.

Івано-Франківщина: взаємодія з обласною профспілкою працівників охорони здоров'я

IF02122020

02 грудня начальник відділення НСПП в Івано-Франківській області (Відділення) Р. Баб'юк взяв участь у робочій нараді, яка відбулася в обкомі профспілки працівників охорони здоров'я.

Кіровоградщина: робоча зустріч з представниками КЗ "Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.І. Чижевського"

01 грудня відбулася робоча зустріч начальника відділення НСПП в Кіровоградській області (Відділення) О. Крайносвіт з представниками комунального закладу "Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. І. Чижевського", а саме: заступником директора бібліотеки О. Ткаченко, головою первинної профспілкової організації А. Осокіною та іншими членами трудового колективу.

Офіційна інформація

     Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 06.10ю2020 № 450-р знято з реєстрації колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками конструкторсько-технологічного відділу Акціонерного товариства «Тернопільський радіозавод «Оріон» міста Тернополя та адміністрацією Акціонерного товариства «Тернопільський радіозавод «Оріон» міста Тернополя, зареєстрований розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 17.07.2019 № 234-р, (реєстраційний номер 075-19/19-В), як вирішений.