E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Поточні новини

Черкащина: участь у семінарі Головного управління статистики у Черкаській області

 
23 лютого, на запрошення начальника Головного управління статистики у Черкаській області (Управління), головний спеціаліст відділення НСПП в Черкаській області (Відділення) О. Петренко взяв участь у семінарі на тему "Зміни в методології та організації державного статистичного спостереження "Стан виплати заробітної плати".

Запоріжчина: робоча зустріч з представником Запорізької обласної організації профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України

 
22 лютого відбулась робоча зустріч в. о. начальника відділення НСПП в Запорізькій області (Відділення) О. Клепач з головним правовим інспектором Запорізької обласної організації профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України (Профспілка), арбітром НСПП В. Щербаком, на якій було обговорено стан соціально-трудових відносин на металургійних підприємствах області.

Одещина: робоча зустріч з депутатом Одеської обласної ради

 
22 лютого відбулась робоча зустріч начальника відділення НСПП в Одеській області (Відділення) О. Шрамкова з депутатом Одеської обласної ради, головою Постійної комісії з питань транспорту, зв'язку та морегосподарського комплексу (Комісія) Ю. Круком.

Хмельниччина: участь у засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

 
19 лютого начальник відділення НСПП в Хмельницькій області (Відділення) С. Паюк взяла участь у черговому засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (Комісія), яке проводилося першим заступником голови Хмельницької обласної державної адміністрації С. Тюріним.

Офіційна інформація

      Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 11.01.2021 № 004-р призупинено реєстрацію колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками структурного підрозділу комунального некомерційного підприємства Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» «Білоцерківська станція екстреної медичної допомоги» міста Білої Церкви Київської області та адміністрацією комунального некомерційного підприємства Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» міста Києва для перевірки дотримання сторонами колективного трудового спору (конфлікту) статей 2, 3, 4, 5, 6 Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» та відповідності поданих документів розділу 2 Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів) від 13.08.2020 № 28.