E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Поточні новини

Черкащина: участь у семінарі Головного управління статистики у Черкаській області

 
23 лютого, на запрошення начальника Головного управління статистики у Черкаській області (Управління), головний спеціаліст відділення НСПП в Черкаській області (Відділення) О. Петренко взяв участь у семінарі на тему "Зміни в методології та організації державного статистичного спостереження "Стан виплати заробітної плати".

Запоріжчина: робоча зустріч з представником Запорізької обласної організації профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України

 
22 лютого відбулась робоча зустріч в. о. начальника відділення НСПП в Запорізькій області (Відділення) О. Клепач з головним правовим інспектором Запорізької обласної організації профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України (Профспілка), арбітром НСПП В. Щербаком, на якій було обговорено стан соціально-трудових відносин на металургійних підприємствах області.

Одещина: робоча зустріч з депутатом Одеської обласної ради

 
22 лютого відбулась робоча зустріч начальника відділення НСПП в Одеській області (Відділення) О. Шрамкова з депутатом Одеської обласної ради, головою Постійної комісії з питань транспорту, зв'язку та морегосподарського комплексу (Комісія) Ю. Круком.

Хмельниччина: участь у засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

 
19 лютого начальник відділення НСПП в Хмельницькій області (Відділення) С. Паюк взяла участь у черговому засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (Комісія), яке проводилося першим заступником голови Хмельницької обласної державної адміністрації С. Тюріним.

Офіційна інформація

      Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 15.01.2021 № 022-р до розпорядження Національної служби посередництва і примирення від 19.09.2019 № 275-р «Про реєстрацію колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками інструментально – експериментального відділення Публічного акціонерного товариства «Дрогобицький машинобудівний завод» міста Дрогобича Львівської області та адміністрацією Публічного акціонерного товариства «Дрогобицький машинобудівний завод» міста Дрогобича Львівської області» (реєстраційний номер 094-19/13-В), внесено наступні зміни:

   1.У назві, в пунктах 1 та 5 даного розпорядження в частині: «… Публічного акціонерного товариства «Дрогобицький машинобудівний завод» міста Дрогобича Львівської області»…» викласти у наступній редакції: «…Акціонерного товариства «Дрогобицький машинобудівний завод» міста Дрогобича Львівської області …».