E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Поточні новини

Хмельниччина: моніторинг стану соціально-трудових відносин у комунальних закладах культури

 
У квітні 2021 року фахівцями відділення НСПП в Хмельницькій області (Відділення) проведено моніторинг стану соціально-трудових відносин (СТВ) у комунальних закладах культури, в яких, відповідно до прогнозних даних, існувала ймовірність ускладнення стану СТВ через погіршення фінансового становища.

Київщина: участь у засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

 
08 квітня відбулося чергове засідання тимчасової комісії Київської міської державної адміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (Комісія), в якому взяли участь представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівники підприємств-боржників, а також начальник відділення НСПП в місті Києві та Київській області (Відділення) Д. Коцупал і головний спеціаліст сектору правового забезпечення Відділення Р. Швець.

Тернопільщина: участь у засіданні круглого столу щодо легалізації зайнятості

 
06 квітня, у приміщенні Тернопільського обласного центру зайнятості (Центр), відбулося засідання круглого столу щодо легалізації зайнятості, в якому, зокрема, взяли участь директор Центру В. Олещук, голова обласної ради профспілок А. Присяжний, заступник начальника управління ГУ Пенсійного фонду України в Тернопільській області Л. Миколайчук та начальник відділення НСПП в Тернопільській області (Відділення) Н. Шершньова.

Вінниччина: ускладнення стану соціально-трудових відносин у ВП Локомотивне депо Козятин

 
Зважаючи на ускладнення стану соціально-трудових відносин (СТВ) у структурних підрозділах АТ "Укрзалізниця", фахівцями відділення НСПП у Вінницькій області (Відділення) здійснено моніторинг стану СТВ у виробничому підрозділі Локомотивне депо Козятин регіональної філії "Південно-Західна залізниця" (Локомотивне депо).

Офіційна інформація

      Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 19.01.2021 № 034-р зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками клініко-діагностичної лабораторії поліклініки № 2 комунального підприємства «Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр» Хмельницької міської ради та адміністрацією комунального підприємства «Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр» Хмельницької міської ради з 19.01.2021 і присвоєно йому реєстраційний номер 002-21/22-В.