E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Поточні новини

Хмельниччина: моніторинг стану соціально-трудових відносин у комунальних закладах культури

 
У квітні 2021 року фахівцями відділення НСПП в Хмельницькій області (Відділення) проведено моніторинг стану соціально-трудових відносин (СТВ) у комунальних закладах культури, в яких, відповідно до прогнозних даних, існувала ймовірність ускладнення стану СТВ через погіршення фінансового становища.

Київщина: участь у засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

 
08 квітня відбулося чергове засідання тимчасової комісії Київської міської державної адміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (Комісія), в якому взяли участь представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівники підприємств-боржників, а також начальник відділення НСПП в місті Києві та Київській області (Відділення) Д. Коцупал і головний спеціаліст сектору правового забезпечення Відділення Р. Швець.

Тернопільщина: участь у засіданні круглого столу щодо легалізації зайнятості

 
06 квітня, у приміщенні Тернопільського обласного центру зайнятості (Центр), відбулося засідання круглого столу щодо легалізації зайнятості, в якому, зокрема, взяли участь директор Центру В. Олещук, голова обласної ради профспілок А. Присяжний, заступник начальника управління ГУ Пенсійного фонду України в Тернопільській області Л. Миколайчук та начальник відділення НСПП в Тернопільській області (Відділення) Н. Шершньова.

Вінниччина: ускладнення стану соціально-трудових відносин у ВП Локомотивне депо Козятин

 
Зважаючи на ускладнення стану соціально-трудових відносин (СТВ) у структурних підрозділах АТ "Укрзалізниця", фахівцями відділення НСПП у Вінницькій області (Відділення) здійснено моніторинг стану СТВ у виробничому підрозділі Локомотивне депо Козятин регіональної філії "Південно-Західна залізниця" (Локомотивне депо).

Офіційна інформація

      Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 21.01.2021 № 035-р зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками маркетингового підрозділу Обласного комунального закладу «Харківський театр для дітей та юнацтва» міста Харкова та адміністрацією Обласного комунального закладу «Харківський театр для дітей та юнацтва» міста Харкова з 20.01.2021 і присвоєно йому реєстраційний  номер 003-21/20-В.