E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Поточні новини

Одещина: робоча зустріч із заступником голови обласної державної військової адміністрації

 
08 серпня відбулась робоча зустріч начальника відділення НСПП в Одеській області (Відділення) О. Шрамкова із заступником голови Одеської обласної державної військової адміністрації К.Гоєм. Метою зустрічі стало обговорення стану соціально-трудових відносин (СТВ) на підприємствах, в установах та організаціях Одещини.

Рівненщина: робоча зустріч із головою обласної профспілкової організації працівників державних установ

 
RIV08.08.202208 серпня відбулась робоча зустріч фахівців відділення НСПП в Рівненській області (Відділення) із головою Рівненської обласної профспілкової організації працівників державних установ І.Дейнеком.

Одещина: робоча зустріч із директором КП "Одесаоблфарм"

 
ODE08082022З метою забезпечення соціальної стабільності, своєчасного реагування на виникнення розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин (СТВ), відділення НСПП в Одеській області (Відділення) систематично здійснює моніторинг стану СТВ на підприємствах, в установах, організаціях області та надавати, у межах повноважень, необхідні правові консультації представникам сторін СТВ.

У Національній службі посередництва і примирення відбулась узгоджувальна зустріч з представниками сторін соціального діалогу

 
NSPP0408202204 серпня, під головуванням Голови Національної служби посередництва і примирення Олександра Окіса, відбулась узгоджувальна зустріч представників Національної служби посередництва і примирення, Міністерства економіки України, Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об'єднань профспілок на національному рівні, Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні та Національної тристоронньої соціально-економічної ради.

Одещина: робоча зустріч із головою Федерації профспілок області

 
ODE05082022У рамках Угоди про співпрацю між відділенням НСПП в Одеській області (Відділення) та Федерацією профспілок Одеської області 04 серпня відбулась робоча зустріч начальника Відділення О.Шрамкова з головою Федерації профспілок області В.Буратинським, під час якої обговорено стан та перспективи розвитку соціально-трудових відносин (СТВ) на підприємствах, в установах і організаціях Одещини.

Офіційна інформація

Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 24.06.2021 № 248-р знято з реєстрації колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками фізичної особи-підприємця Баргілевича Івана Домініковича міста Житомира та фізичною особою-підприємцем Баргілевичем Іваном Домініковичем міста Житомира, зареєстрований розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 25.02.2021 № 069-р (реєстраційний номер 016-21/06-В), як вирішений.