E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 

 

ЗВІТ

за результатами публічного громадського обговорення проєкту Антикорупційної програми Національної служби посередництва і примирення на 2021 - 2022 роки

 

З метою проведення публічного громадського обговорення проєкту Антикорупційної програми Національної служби посередництва і примирення на 2021 - 2022 роки, 23 вересня 2021 року на офіційному веб-сайті НСПП в розділі "Запобігання корупції. Очищення влади" було розміщено запрошення до участі у публічному громадському обговоренні проєкту Антикорупційної програми НСПП, проєкт Програми з додатками та звіт за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності Національної служби посередництва і примирення.

Протягом тижня проводились телефонні консультації з відділеннями Національної служби посередництва і примирення в областях.

Зауваження і пропозиції до вказаного проєкту Антикорупційної програми від фізичних та юридичних осіб на поштову або електронну адреси Національної служби посередництва і примирення не надходили.

30 вересня 2021 року було організовано у форматі онлайн-зустрічі з громадськістю обговорення проєкту Антикорупційної програми Національної служби посередництва і примирення на 2021 - 2022 роки. Представники громадськості для участі в обговоренні не зареєструвались.

 

 
Головний спеціаліст з питань
запобігання та виявлення корупції                                               Валентина БІЛОУСОВА