E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

    28 серпня у режимі онлайн відбулося засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням першого заступника голови Донецької облдержадміністрації І. Мороза, в якому взяв участь начальник відділення НСПП в Донецькій області (Відділення) А. Хімчак.
    Під час засідання розглянуто результати роботи міських тимчасових комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат м. Селідове, м. Торецьк і м. Покровськ за 2019 рік та 1 півріччя 2020 року; стан і перспективи погашення заборгованості із заробітної плати на ДП "Селидіввугілля", ТОВ "Краснолиманське", ДП ВК "Краснолиманське", ТДВ "ОП "Шахта імені святої Матрони Московської".
    Про ситуацію на ДП "Селидіввугілля" доповів голова міської комісії. На підприємстві існує значна заборгованість із заробітної плати, яка виникла через скорочення видобутку вугілля та відсутність можливості його переробки. Заробітна плата виплачується за рахунок коштів державного бюджету, кошти від реалізації продукції надходять із запізненням.
    Голова комісії з питань погашення заборгованості м. Покровська поінформував, що у ТОВ "Краснолиманьске" та ДП ВК "Краснолиманське" існує заборгованість із заробітної плати з грудня 2019 року по липень 2020 року. Причиною виникнення зарплатних боргів стало зниження обсягів реалізації промислової продукції.
  Голова комісії з питань погашення заборгованості м. Торецька, у свою чергу, поінформував, що у ТДВ "ОП "Шахта імені святої Матрони Московської" заборгованість із заробітної плати існує з 2019 року. Донецькою облдержадміністрацією направлялися листи до Фонду державного майна України щодо розірвання договору оренди та до профільного міністерства щодо сприяння у вирішенні нагальних проблем на підприємстві.
   У свою чергу А. Хімчак поінформував, що на ДП "Селидіввугілля" зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт) (КТС(К)). Відділення контролює виконання рішення трудового арбітражу. Крім того Відділення сприяє вирішенню КТС(К) у ТДВ "ОП "Шахта імені святої Матрони Московської", але роботу примирної комісії призупинено через простій на підприємстві. ТОВ "Краснолиманське" та ДП ВК "Краснолиманське" наразі перебувають в системі запобігання виникненню КТС(К).
    За результатами засідання керівникам підприємств-боржників доручено скласти графіки погашення заборгованості із заробітної плати.