E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

   04 вересня начальник відділення НСПП в Одеській області (Відділення) О. Шрамков та головний спеціаліст О. Бубнова взяли участь у засіданні комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної Одеської обласної державної адміністрації (Комісія), яке відбулось під головуванням першого заступника голови Одеської ОДА В. Овечкіна.
    У роботі Комісії також взяли участь представники департаменту економічної політики та стратегічного планування обласної адміністрації, начальник Південного офісу Державної аудиторської служби в Одеській області, представники Головного управління пенсійного фонду, управління Держпраці в Одеській області.
    Директор Департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської ОДА Д. Радулов поінформував присутніх про стан та динаміку заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах області. Так, загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати станом на 01.08.2020 склала 89,6 млн грн (у порівнянні з минулим місяцем заборгованість зросла на 16,4%, а у порівнянні з початком року – на 89,5%).
   З доповіддю щодо стану погашення боргів працівникам медичних закладів виступила заступник начальника управління координації реформ Департаменту охорони здоров'я  Г. Савченко. Наразі заборгованість із виплати заробітної плати у сумі 4,8 млн грн існує у чотирьох закладах охорони здоров'я: КНП "Ізмаїльська міська центральна лікарня", КНП "Одеська міська психіатрична лікарня № 4" КНП "Шкірно-венерологічний диспансер", КНП "Одеський обласний консультативно-діагностичний центр".
    Керівники підприємств-боржників: ДП "Білгород-Дністровський морський торговельний порт", ДП "Український дитячий центр "Молода гвардія", ДП ДГ ім. Кутузова Одеської ДС ДСНААН, ДП "ДРПВІ "Укрпівдендіпроводгосп", ПрАТ "Ізмаїльський завод таропакувальних виробів "Дунай-Пак", а також філії "Саратська дорожня експлуатаційна дільниця" та філії "Арцизька дорожня експлуатаційна дільниця" ДП "Одеський облавтодор" доповіли про причини виникнення заборгованості із виплати заробітної плати, стан погашення боргів та заходи, що вживаються з метою повного погашення заборгованості та недопущення її зростання у подальшому.
     Начальник Відділення О. Шрамков поінформував присутніх про хід вирішення колективного трудового спору (конфлікту) (КТС(К)) між найманими працівниками та адміністрацією ДП "Білгород-Дністровський морський торговельний порт".
    Крім того, з метою запобігання виникненню КТС(К) на обліку Відділення знаходяться: ДП "Український дитячий центр "Молода гвардія" та НКП "Обласна психіатрична лікарня № 4".
  У Базі даних підприємств, що відзначаються підвищеним рівнем конфліктогенності перебувають: Філія "Арцизська дорожня експлуатаційна дільниця" ДП "Одеський облавтодор" та КНП "Одеський обласний консультативно-діагностичний центр". Фахівцями Відділення вживаються усі необхідні заходи з метою недопущення подальшого зростання соціального напруження у трудових колективах підприємств та вирішення конфліктних ситуацій між сторонами соціально-трудових відносин виключно у правовому полі.
   За результатами проведеного засідання В. Овечкін надав керівникам підприємств та профільним департаментам Одеської ОДА відповідні доручення про вжиття заходів, необхідних для погашення заборгованості з виплати заробітної плати у повному обсязі.