E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

   11 вересня в. о. начальника відділення НСПП в Запорізькій області (Відділення) М. Пель взяла участь у дистанційному засіданні Запорізької міської комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення) та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати (Комісія), яке відбулось під головуванням начальника управління з питань праці міської ради Ю. Швеця.
   Відповідно до порядку денного розглядались питання про стан виконання підприємствами графіків погашення заборгованості з виплати заробітної плати; дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати; стан погашення заборгованості та своєчасної виплати поточної заробітної плати працівникам підприємств комунальної форми власності (обласного, міського та районного підпорядкування), а також бюджетних установ, фінансування яких здійснюється за кошти місцевих бюджетів; стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах м. Запоріжжя.
   На засідання Комісії були запрошені керівники підприємств-боржників м. Запоріжжя та представники районних адміністрацій Запорізької міської ради, які доповіли про причини виникнення заборгованості з виплати заробітної плати, вжиті заходи задля її погашення, та перспективи повного погашення боргів.
   Станом на 01.08.2020 сума заборгованості з виплати заробітної плати по м. Запоріжжя склала – 85,1 млн грн, з неї майже 31 млн грн – на 12 економічно активних підприємствах міста (ЗДП "Кремнійполімер", ТОВ "Запорізький титано-магнієвий комбінат", Класичний приватний університет, ПрАТ "Завод Металоконструкцій Укрсталь Запоріжжя", ТОВ "Керуюча компанія "Наш дім – Запоріжжя", АТ "Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат", ДП  "Запорізький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою").
    М. Пель зазначила, що конфліктні ситуації у ТОВ "Запорізький титано-магнієвий комбінат", "Завод Металоконструкцій Укрсталь Запоріжжя", ТОВ "Керуюча компанія "Наш дім – Запоріжжя", філії "Запорізький державний обласний навчально-курсовий комбінат Укрінтеравтосервіс" та ДП "Запорізький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою" перебувають на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів). Упродовж п.р. на зазначених підприємствах фахівцями Відділення проведено 12 узгоджувальних зустрічей.
    Насамкінець Комісією прийнято рішення щодо необхідності вжиття керівниками підприємств-боржників невідкладних заходів, спрямованих на погашення заборгованості з виплати заробітної плати у повному обсязі та недопущення її виникнення в подальшому.