E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

pol18112020116 листопада, відповідно до затвердженого Плану роботи Національної служби посередництва і примирення на 2020 рік, з метою підвищення рівня правової культури серед сторін соціального діалогу головний спеціаліст відділення НСПП в Полтавській області (Відділення) О. Кротова прочитала лекцію на платформі ZOOM, в режимі відеоконференції, студентам третього і четвертого курсів Полтавського юридичного коледжу Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого.
Тема лекції – "Практика вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) на Полтавщині".Матеріал подавався з мультимедійним супроводом, підготовленим Відділенням.
О. Кротова ознайомила студентів з основними завданнями та функціями, покладеними на Національну службу посередництва і примирення, надала роз’яснення норм Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", зокрема, щодо механізму послідовності розгляду та вирішення колективного трудового спору (конфлікту) (КТС(К)).
Крім того, О.Кротова ознайомила майбутніх правознавців із напрацьованим Відділенням досвідом щодо запобігання виникненню КТС(К) та попередження проведення акцій соціального протесту шляхом сприяння налагодженню соціального діалогу між сторонами соціально-трудових відносин.
По завершенню директор коледжу Л. Старостіна подякувала О. Кротовій за змістовну лекцію та активну співпрацю в напрямку підвищення рівня правової обізнаності молоді.