E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
19 лютого начальник відділення НСПП в Хмельницькій області (Відділення) С. Паюк взяла участь у черговому засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (Комісія), яке проводилося першим заступником голови Хмельницької обласної державної адміністрації С. Тюріним.
Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, правоохоронних органів, об'єднання організації роботодавців, Федерації професійних спілок в області та керівники підприємств-боржників.
Під час засідань поінформовано, що загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по області на 01.02.2021 становила 15,5 млн грн.
На засіданні було заслухано керівників підприємств-боржників, які повідомили про причини виникнення заборгованості із виплати заробітної плати, виконання графіків погашення боргів, а також про заходи, що вживаються задля їх ліквідації.
Під час обговорення С. Паюк повідомила, що окрім заслуханих на засіданні комісії керівників підприємств-боржників, фахівцями Відділення, під час моніторингових досліджень, виявлено заборгованість із виплати заробітної плати на комунальному підприємстві Дунаєвецької міської ради "Благоустрій Дунаєвеччини" (м. Дунаївці), яка становила 2,2 млн грн.
Начальник Відділення висловила пропозицію щодо необхідності взяття зазначеного КП на облік Комісії та заслухати керівника підприємства на наступному засіданні.
Крім того, звернула увагу на важливість плідної співпраці Відділення з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, об'єднаннями і організаціями профспілок та роботодавців.
За результатами засідання прийнято відповідні рішення щодо необхідності вжиття керівниками підприємств-боржників дієвих заходів, спрямованих на погашення заборгованості із виплати заробітної плати у повному обсязі та недопущення її виникнення в подальшому.