E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
22 лютого відбулась робоча зустріч начальника відділення НСПП в Одеській області (Відділення) О. Шрамкова з депутатом Одеської обласної ради, головою Постійної комісії з питань транспорту, зв'язку та морегосподарського комплексу (Комісія) Ю. Круком.
Під час зустрічі було обговорено конфліктну ситуацію у Приватному акціонерному товаристві "Українське Дунайське пароплавство" (ПрАТ "УДП").
Ю. Крук поінформував про результати засідання Комісії, на якому обговорювалось питання підготовки передачі флоту Українського Дунайського пароплавства приватній компанії Business Shipping Company Кft (Угорщина).
За словами Ю. Крука, члени Комісії одноголосно підтримали проєкт звернення до Прем'єр-міністра України з вимогою розібратися в ситуації, скасувати відчуження флоту, направити комісію на підприємство та відсторонити від роботи в.о. гендиректора ПрАТ "УДП" О. Хомякова.
Крім того, Ю. Крук повідомив, що 19 лютого під час засідання V позачергової сесії Одеської обласної ради депутати абсолютною більшістю підтримали рішення про звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної ради України, Служби безпеки України та до Національного антикорупційного бюро України з приводу складної ситуації у ПрАТ "УДП".
У свою чергу, О. Шрамков повідомив, що наразі Відділенням здійснюються заходи, спрямовані на врегулювання конфліктної ситуації у ПрАТ "УДП" щодо невиконання колективного договору, угоди, та зауважив, що трудовий колектив налаштований активно відстоювати свої права та має намір вступити у колективний трудовий спір (конфлікт) відповідно до Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)".
Наприкінці зустрічі досягнуто домовленість щодо подальшої взаємодії з метою вирішення конфліктної ситуації у ПрАТ "УДП".