E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
06 квітня відбулася робоча зустріч начальника відділення НСПП в Донецькій області (Відділення) А. Хімчака з начальником Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці (Управління) В. Корольом, під час якої підписану Угоду про співпрацю між Відділенням та Управлінням.
Угода передбачає реалізацію спільних заходів, спрямованих на поліпшення стану соціально-трудових відносин, захист прав та законних інтересів найманих працівників, запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) (КТС(К)) та сприяння їх своєчасному вирішенню у рамках правового поля. Зокрема, взаємодія між сторонами відбуватиметься шляхом проведення спільних семінарів-нарад, засідань круглих столів, робочих зустрічей та інших заходів щодо додержання законодавства про працю і охорону праці, законодавства про порядок вирішення КТС(К) та соціальний діалог в Україні.
Сторонами досягнуто домовленості щодо оперативного обміну інформацією про колективні звернення громадян з питань додержання законодавства про працю.