E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Оксана Атаманюк, заступник начальника відділення НСПП в Полтавській області – завідувач сектору правового забезпечення


Полтава 14.1111 листопада 2014 року відбулося чергове заняття постійно діючого семінару при Головному управлінні юстиції у Полтавській області для працівників юридичних служб підприємств, установ, організацій, місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування м. Полтави та Полтавської області (35 учасників). У рамках укладеної угоди про взаємодію між відділенням НСПП в Полтавській області (далі – Відділення) та Головним управлінням юстиції у Полтавській області на семінарі виступила заступник начальника Відділення – завідувач сектора правового забезпечення Оксана Атаманюк. У ході семінарського заняття була висвітлена тема: «Соціально-трудові конфлікти, їх врегулювання та вирішення на сучасному етапі».

Лекцію було розпочато з теоретичних питань та історичних фактів виникнення шахтарського страйкового руху. Зокрема, увага присутніх була зосереджена на сутності і місці соціально-трудових конфліктів у системі соціальних суперечностей; різновидах соціально-трудових конфліктів; типах страйків; основних стратегіях переговорів та посередництві у вирішенні даних конфліктів. Учасникам семінару було надано інформацію про основні завдання, компетенцію та права Національної служби посередництва і примирення відповідно до Законів України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» та «Про соціальний діалог в Україні».

З практичною діяльністю Відділення слухачів ознайомлено на прикладах конкретних ситуацій, що виникали під час вирішення колективних трудових спорів на підприємствах області (ПАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат», КП «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця», ПАТ «Галещина, машзавод» та ін.). У ході виступу було зауважено на обов’язковості реєстрації колективного трудового спору та взаємодії сторін соціально-трудових відносин з працівниками Національної служби посередництва і примирення у разі прийняття рішення про оголошення страйку.

На завершення Оксана Атаманюк висловила побажання про поглиблення співпраці з працівниками юридичних служб підприємств у вирішенні проблемних питань, що виникають в їх колективах та стосуються соціально-трудових відносин, відповіла на поставлені питання.