E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 04

17 вересня 2009 року у приміщенні Представництва ООН в Україні відбулася зустріч робочої групи Глобального Договору ООН  з трудових прав на тему: ”Теорія та практика вирішення трудових спорів в Україні”.

 

У робочій групі брали участь: Національний координатор МОП в Україні Василь Костриця, Координатор проекту Глобального договору Представництва ООН в Україні Юлія Щербініна, голова робочої групи, радник Конфедерації роботодавців України Родіон Колишко, заступник голови ФПУ Сергій Українець та інші представники сторін соціального діалогу. Від Національної служби посередництва і примирення в заході взяли участь заступник Голови НСПП Сергій Гербеда та начальник відділу правового забезпечення НСПП Наталія Юрченко.

Заступник Голови Національної служби посередництва і примирення Сергій  Гербеда виступив з доповіддю на тему: ”Вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)”. Він зупинився на основних аспектах діяльності Служби, її функціях,  результатах роботи по запобіганню виникнення колективних трудових спорів та сприянню їх своєчасному вирішенню. Представникам профспілок і роботодавців було надано відповідні роз’яснення та відповіді на запитання з приводу практики вирішення колективних трудових спорів (конфліктів). Відбувся конструктивний обмін думками між усіма сторонами соціального діалогу, обговорено конкретні приклади колективних трудових спорів та шляхів їх урегулювання.

У свою чергу, Координатор проекту Глобального договору Представництва ООН в Україні Юлія Щербініна надіслала на адресу НСПП подяку за виступи та активну участь у дискусії з тематики колективних трудових спорів (конфліктів) заступникові Голови НСПП Сергію Гербеді та начальнику відділу правового забезпечення НСПП Наталії Юрченко, а також підтвердила готовність ініціативи Глобального договору виступати платформою для обміну досвідом, знаннями та думками між різними учасниками соціального діалогу.

Більш детальну інформацію про ініціативи Глобального договору Представництва ООН в Україні можна дізнатися за адресою:http://www.globalcompact.org.ua/ua