E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

СЄськова, головний спеціаліст відділення НСПП в Харківській області

03.03.2017 року у приміщенні відділення НСПП в Харківській області (далі – Відділення), за попередньою домовленістю, відбулася робоча зустріч начальника Відділення С. Лайкова з головою депутатської комісії з питань еміграції та економіки міста Ейлат (Ізраїль), екс-віце-мером міста Ейлат О. Черноморцем. Слід відзначити, що О. Черноморець відвідав місто Харків з питань щодо проведення тренувальних зборів та прийняття участі у міжнародних змаганнях з футболу двох харківських дитячих футбольних команд, зокрема ФК «Металіст» та ФШ «Майстер м’яча», за рахунок муніципалітету міста Ейлат.

У ході зустрічі відбувся обмін інформацією стосовно вирішення колективних трудових спорів (конфліктів). О. Черноморець ознайомив з судовою та позасудовою системою вирішення колективних трудових спорів в Ізраїлі.

Було відзначено, що Ізраїль має спеціалізовані трудові суди, наділені широкою юрисдикцією. Система трудових судів Ізраїлю складається із Національного трудового суду і п’яти окружних судів. В трудові суди входять професійні судді (голови колегій) та представники громадськості, які призначаються на три роки міністрами юстиції та праці за рекомендацією об’єднань роботодавців і профспілок. Позасудове вирішення спорів здійснюється за допомогою трьох процедур: переговорів, примирних процедур та третейського розгляду. Посередником у примирних процедурах може бути головний інспектор по трудових відносинах, який призначається міністром праці і соціального забезпечення, міністр або інша уповноважена ним особа. Посередник має право проводити допити, вивчати фінансово-економічний стан підприємств, накладати штрафи на осіб, які ухиляються від сприяння розгляду та інші.

Начальник відділення С. Лайков поінформував про основні напрями роботи Національної служби посередництва і примирення, ознайомив із практикою застосування положень Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», навів конкретні приклади вирішення колективних трудових спорів із досвіду роботи Відділення.

У ході зустрічі досягнуто домовленості про подальшу співпрацю у напрямі обміну інформацією.